IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво Пропърти Фонд АДСИЦ (BPF / BPY)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    май се сещам за кое дружество говориш
    стискам ти палци
    Благодаря ти!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

      Марине, до към края на март и други позаспали ще има, мисля
      май се сещам за кое дружество говориш
      стискам ти палци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Да си поговорим за албанските реотани
        Още на 4 февруари Investor.bg обяви, че дивидента ще е толкова
        тогава народа не купуваше на 1,07 лв.
        днес купува на 1,10 лв.
        WTF

        а отчета излезе на 30 януари, но редакцията ми забави статията няколко дни и излезе на 4 февруари

        Компаниите с гарантиран дивидент със заявка за по-високо плащане към акционерите

        https://www.investor.bg/novini-i-ana...nerite-297789/

        Вероятно малцина четат отчети и статии, нямат време за това
        това ми е обяснението

        Дали трябва да се влага време в четене (няколко минути на ден) или това е безсмислен труд? Гледането на турски сериали, вероятно си струва времето, а четенето на информационните източници не?
        Марияне, до към края на март и други позаспали ще има, мисля
        Last edited by abc; 13.02.2020, 14:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Да си поговорим за албанските реотани
          Още на 4 февруари Investor.bg обяви, че дивидента ще е толкова
          тогава народа не купуваше на 1,07 лв.
          днес купува на 1,10 лв.
          WTF

          а отчета излезе на 30 януари, но редакцията ми забави статията няколко дни и излезе на 4 февруари

          Компаниите с гарантиран дивидент със заявка за по-високо плащане към акционерите

          https://www.investor.bg/novini-i-ana...nerite-297789/

          Вероятно малцина четат отчети и статии, нямат време за това
          това ми е обяснението

          Дали трябва да се влага време в четене (няколко минути на ден) или това е безсмислен труд? Гледането на турски сериали, вероятно си струва времето, а четенето на информационните източници не?
          Марияне, при тази умряла борса и оборот, хората спряха и да четат !

          Коментар


          • Да си поговорим за албанските реотани
            Още на 4 февруари Investor.bg обяви, че дивидента ще е толкова
            тогава народа не купуваше на 1,07 лв.
            днес купува на 1,10 лв.
            WTF

            а отчета излезе на 30 януари, но редакцията ми забави статията няколко дни и излезе на 4 февруари

            Компаниите с гарантиран дивидент със заявка за по-високо плащане към акционерите

            https://www.investor.bg/novini-i-ana...nerite-297789/

            Вероятно малцина четат отчети и статии, нямат време за това
            това ми е обяснението

            Дали трябва да се влага време в четене (няколко минути на ден) или това е безсмислен труд? Гледането на турски сериали, вероятно си струва времето, а четенето на информационните източници не?
            Last edited by mpy_yordanov; 13.02.2020, 12:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              БРАВО НА БРАВО..
              аз мисля, че трябва да се засрамят
              така де
              развалят дисциплината
              досега се обясняваше, че дивидента на АДСИЦ трябва да се плати до Нова Година
              да се гласува на 4-ти юли (защото е празника на САЩ?), че на 30 юни било трудно
              че одитора се бавел

              че даже и едно дружество (Интеркапитал Пропърти дивелопмент АДСИЦ) толкова се измъчи да плати дивидента, че накрая взе че байганяса

              за не-АДСИЦ
              те са много сложни
              имат хиляди операции и одита е задължително да приключи в крайния законов срок - 31 март
              преди това е кощунство
              а ОСА трябва да е на 30 юни
              първо за да не може, който иска (ако някой иска) да посети всички ОСА
              второ, защото това е България
              всичко в последния момент

              защо да се напъваме?

              Затова Браво може би ще бъде помолено от всички други, да не разваля дисциплината

              Коментар


              • БРАВО НА БРАВО..

                Коментар


                • Новакът Браво Пропърти показа на старите кучета как се прави
                  бърз одит, бърз дивидент
                  имат маркетмейкър

                  ако дадат и шестмесечен дивидент ще направят пълно показно на всички Първи дивидент за сезона: Браво Пропърти предлага 4,19 ст. брутно

                  не е препоръка. Имам акции от това дружество

                  https://www.investor.bg/novini-i-ana...brutno-298540/

                  Коментар


                  • https://www.capital.bg/biznes/imoti/...?ref=cheteno24 Лисев е влезнал в дружеството със 7.5 мил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      Ти не четеш ли темата? Двама спорят дали трябва да има търгово или не. Аз съм трети дето нямам мнение, защото не разбирам и това дето съм го болднал от закона може би е важно тия двамата да разберат кой е прав и кой крив.
                      Аха, ясно!
                      Да, търгово трябва да се отправи при преминаване на праговете, освен ако не се намали дела до под 33%!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Просто членът важи И за преобразуване или обезсилване, просто тогава срока за търговото е един месец, а не 14 дни.
                        Прав си. Значи трябва да има търгово според мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Аз не знам кой е прав, ама това не мога да си го обясня валидно ли е в нашия случай: "когато преминаването на прага е в резултат на преобразуване или в резултат на обезсилване на акции". TRUE/FALSE в конкретния случай?
                          Просто членът важи И за преобразуване или обезсилване, просто тогава срока за търговото е един месец, а не 14 дни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Не е имало преобразуване или обезсилване на акции на Браво пропъртис. Къде го видя това?
                            Просто един акционер си е продал дела, и друг е преминал прагове!
                            Ти не четеш ли темата? Двама спорят дали трябва да има търгово или не. Аз съм трети дето нямам мнение, защото не разбирам и това дето съм го болднал от закона може би е важно тия двамата да разберат кой е прав и кой крив.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                              Аз не знам кой е прав, ама това не мога да си го обясня валидно ли е в нашия случай: "когато преминаването на прага е в резултат на преобразуване или в резултат на обезсилване на акции". TRUE/FALSE в конкретния случай?
                              Не е имало преобразуване или обезсилване на акции на Браво пропъртис. Къде го видя това?
                              Просто един акционер си е продал дела, и друг е преминал прагове!

                              Коментар


                              • Аз не знам кой е прав, ама това не мога да си го обясня валидно ли е в нашия случай: "когато преминаването на прага е в резултат на преобразуване или в резултат на обезсилване на акции". TRUE/FALSE в конкретния случай?

                                Коментар

                                Working...
                                X