IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB) (архив до 13.01.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • CCB

    Да де - не клонове, а цели банки.... аз не се изразих правилно..... За съжаление на БФБ не се продават Булбанк, Биохим и Хеброс....

    Коментар


    • CCB

      Kakvi akcii da si kupi6, kato ne sa publi4ni

      Коментар


      • CCB

        Ами купете си акции от тия банки, бе братчеди, стига сте плакали

        Коментар


        • CCB

          Не бе, нямат клонове, а направо си притежават банки у нас

          Коментар


          • CCB

            В банковия сектор май предстои сериозно разместване и то ще бъде предизвикано от обединяването на две големи европейски банки, които имат клонове и у нас....

            Коментар


            • CCB

              CCB e prijatno isklu4enie v momenta no mislja, 4e 6te budat povle4eni ot ob6tata vulna.

              Коментар


              • CCB

                тия 6 лева бая корави се оказаха
                ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                Коментар


                • CCB

                  IQ, на въпрос на Георги Бисерински от началото на април, 2005г.

                  "Споменахте, че досега печалбата на банката е капитализирана, а сега може и да не е така. Означава ли, че се обмисля разпределяне на дивидент?"

                  Александър Керезов отговаря:

                  "- В момента все още не е решено дали печалбата за 2004 г. ще бъде разпределена под формата на дивидент или ще бъде капитализирана отново, тъй като с ръководството на банката се обсъждат варианти и за ново увеличение на капитала на банката. Най-малкото защото при динамично развиващия се банков сектор и необходимостта да се предлагат нови услуги е необходимо да расте капиталовата база. До общото събрание на банката, което ще се проведе към края на юни, има достатъчно време, за да бъде взето окончателно решение и то да бъде предложено на акционерите за одобрение."

                  Цялото интервю мисля, че го имаше по-назад в темата. Има и други интересни неща в него..

                  Коментар


                  • CCB

                    не имам предвид дела си в банката

                    Коментар


                    • CCB

                      друг вариант който може да се случи е да влезе стратегически инвеститор, от какъвто в момента се нуждае банката, но тогава увеличението може и да е по-голямо 1:1.

                      Коментар


                      • CCB

                        от пазара ?
                        ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                        Коментар


                        • CCB

                          Ще увеличат дела си, както направиха миналата есен

                          Коментар


                          • CCB

                            и къв е кяра от 2/1?
                            ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                            Коментар


                            • CCB

                              Според мен ще е глупаво да си увеличат капитала за сметка на резервите, тъй като няма да влязат нови средства, аз очаквам увеличение като миналогодишното само че в съотношение 2:1. Този вариант ми се струва по-изгоден за мажоритаря.

                              Коментар


                              • CCB

                                Нямам представа , но звучи логично да го удвоят , като половината от увеличението да бъде за сметка на резервите . Аfterd , имах проблеми с ICQ-то , но като го кача ще обсъдим някои проблеми.Късмет !

                                Коментар

                                Working...
                                X