IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB) (архив до 13.01.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    С малки суми я смъкваха, с малки ще се вдига..
    Мече, на фона на твоите заострянки на вниманието към растящият DAX,
    при теб на екрана дали се забелязва и растежа тук?Нали не го пренебрегваш
    понеже така ти харесва?Да , знам че е с малки обеми...
    Здравей,
    Имам 3К тук и съм ги отписал в близките два месеца......
    Там където имам интерес и надежда пиша оптимистично. ДАХ защото имам Даймлер и Комерса ,БФБ защото имам акции в Петрол и любимите на Алианц.
    Имам и в ТИМ ССВ и ЗХБГ но не виждам засега оптимизъм...
    Имам право на мнение а не на гадателство .Не е препоръка!
    Поздрави!

    Коментар


    • трябва да се вдигне поне до 1.50 ,все пак края на годината идва ,как ще се оправдаят увеличения 2* пазарна цена

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Нали става въпрос за тази акция с 10 К в лева.....
        като се напрегна и аз мога да извадя 10 К .....сега.
        Иначе смятам предлагането е спряло заради чудесата на Нова година и ралито на запад....купувачите бързат да не изпуснат "примоцИята"
        Поздрави!

        Може и ти да си прав....Ама всяко нещо ново....е добре позабравено старо....

        Преди година нещата май бяха почти същите...А за криза жа запад ....не ми се говори....като гледам как я отчитат бортсите...като четох наскоро за най-ниската безработица в УСАто от 3.5г....като се видят и ръста в строителството пак там....само за криза не ми говорете

        А банката...ЦКБ с толкова кеш,с толкова малко лоши кредити,....сега май и една верига от бензиностанции може да придобие...абе....Монти....стана ли ти ясно защо се увеличи капитала...

        .....и само не ми казвай,че я чакаш на 25ст
        Хайде готин ден....дзъ,дзън,дзън....май подарци ше получавам аз отвън....Наздраве
        Last edited by BOBAN1; 21.12.2011, 12:05.

        Коментар


        • С малки суми я смъкваха, с малки ще се вдига..
          Мече, на фона на твоите заострянки на вниманието към растящият DAX,
          при теб на екрана дали се забелязва и растежа тук?Нали не го пренебрегваш
          понеже така ти харесва?Да , знам че е с малки обеми...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Очакваното се случва....бавно потегля най-ликвидната компания....Гакита,макита......Лалки ,Балаллайки......пред фундамента никакви приказки и плещене не помагат.
            Скоро очаквам и по други позиции да се оттласнем....
            Бабаджан,много болка ти се е събрала,изглежда.Но не казвай хоп,преди да скочиш.Весели празници,Бабай.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              Очакваното се случва....бавно потегля най-ликвидната компания....Гакита,макита......Лалки ,Балаллайки......пред фундамента никакви приказки и плещене не помагат.

              Скоро очаквам и по други позиции да се оттласнем....

              Хайде наздраве.......Коледа идва....Раждат се нови възможности за печалби

              Н е е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

              Нали става въпрос за тази акция с 10 К в лева.....
              като се напрегна и аз мога да извадя 10 К .....сега.
              Иначе смятам предлагането е спряло заради чудесата на Нова година и ралито на запад....купувачите бързат да не изпуснат "примоцИята"
              Поздрави!

              Коментар


              • Очакваното се случва....бавно потегля най-ликвидната компания....Гакита,макита......Лалки ,Балаллайки......пред фундамента никакви приказки и плещене не помагат.

                Скоро очаквам и по други позиции да се оттласнем....

                Хайде наздраве.......Коледа идва....Раждат се нови възможности за печалби

                Н е е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  От проспекта:
                  "Аукцион за неупражнените права
                  На петия работен ден след изтичане на крайния срок за прехвърляне на правата, инвестиционния посредник, обслужващ увеличението на капитала предлага на регулирания пазар за продажба при условията на явен аукцион тези права, срещу които не са записани акции от новата емисия до изтичане на срока за прехвърляне на правата.
                  Дружеството разпределя сумата, получена от продажбата на неупражнените права, намалена с разходите по продажбата, съразмерно между техните притежатели. Сумите, получени от продажбата на правата, постъпват по специална сметка, открита от „Централен Депозитар” АД, и не могат да се ползват до вписване на увеличението на капитала в Търговския регистър."


                  Увеличението на капитала в търговския регистър е вписано на 15.12.2011 г., така че скоро ще си получим стотинките...
                  До там ли я докарахме - да си броим стинките от правата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Здравейте,
                    някой знае ли кога ще преведат стинките /мойте са стинки / от правата
                    От проспекта:
                    "Аукцион за неупражнените права
                    На петия работен ден след изтичане на крайния срок за прехвърляне на правата, инвестиционния посредник, обслужващ увеличението на капитала предлага на регулирания пазар за продажба при условията на явен аукцион тези права, срещу които не са записани акции от новата емисия до изтичане на срока за прехвърляне на правата.
                    Дружеството разпределя сумата, получена от продажбата на неупражнените права, намалена с разходите по продажбата, съразмерно между техните притежатели. Сумите, получени от продажбата на правата, постъпват по специална сметка, открита от „Централен Депозитар” АД, и не могат да се ползват до вписване на увеличението на капитала в Търговския регистър."


                    Увеличението на капитала в търговския регистър е вписано на 15.12.2011 г., така че скоро ще си получим стотинките...

                    Коментар


                    • Здравейте,
                      някой знае ли кога ще преведат стинките /мойте са стинки / от правата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        http://www.capital.bg/biznes/kompani...www.dnevnik.bg

                        Ще си вдигнат лихвения доход ....

                        Ааааа затуи са събирали толкова кеш 9месеца...Къде бил клича от бараката

                        Коментар


                        • http://www.capital.bg/biznes/kompani...www.dnevnik.bg

                          Ще си вдигнат лихвения доход ....
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Този анализ трябва Гаки/Лалка да го прочете....

                            Абе къде е Лалка
                            А бе анализа си е анализ...

                            А истината е, че си напазарих (не много) акции на 1,06, пък сега цената е 0,77 ... И сега по неволя ще съм дългосрочен....

                            Ама какво да правя, като съм продал същите артии на над 1,60?
                            Карай да върви! И ИП трябва да печелят....
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Опитай с този линк:

                              http://tranzit.dir.bg/load.php?id=o5...YroQdvd1066730

                              Това е само анализ на Елана Трейдинг.
                              НЕ Е ПРЕПОРЪКА!
                              Този анализ трябва Гаки/Лалка да го прочете....

                              Абе къде е Лалка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Опитай с този линк:

                                http://tranzit.dir.bg/load.php?id=o5...YroQdvd1066730

                                Това е само анализ на Елана Трейдинг.
                                НЕ Е ПРЕПОРЪКА!
                                Благодаря! Добре изложено. Ще ми свърши работа.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X