IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Момина крепост АД (MKR / MOMKR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alex2511
    Аде бе колеги-продавачи, пуснете някоя бройка, какво ги стискате тез моми. Дайте и на нас малко баница, че закуската явно я изтървахме, но идва обяд.
    Колега купувач, защо не купи като предлагах миналата седмица на 42.000 150 а трябваше да ги изсипа, та сега заради тебе ме е яд повече Вече ще си уговарям сделки по форума

    Коментар


    • у ля ля!
      става интересно май

      Коментар


      • Не, аз съм малко по-надолу.

        Коментар


        • Както е тръгнало ще чакаме следващото увеличение на дела на Софарма в Момина крепост. Ти ли си с тези 10 акции купува на 37?

          Коментар


          • Аде бе колеги-продавачи, пуснете някоя бройка, какво ги стискате тез моми. Дайте и на нас малко баница, че закуската явно я изтървахме, но идва обяд.

            Коментар


            • Аз съм и от двете страни на бариерата . Луд умора няма

              Коментар


              • Костюмче, разгледа ли им отчетите...поне е прилично счетоводството, не като хикайското))Ще е спекулативна до време та можеш да се поспреш в едната посока, ако купуваш - купуваш...)))

                п.п....къде ли е изчезнал Галба, да не търси още кутиите))

                Коментар


                • Айде изсипете нещо де. Позицията си е чисто спекулативна и на мен много ми харесва. Въртя по едни 20 бройки, защото виждам че повече рядко има кой да ми пусне или да купи. Иначе бих играл с повече.
                  Когато изтърва влака и се налага да купувам на по-високи нива от тези на които съм продал аз също гледам като на нова позиция.

                  Коментар


                  • Е тука ще става много интересно

                    Коментар


                    • Да Съни,дъно или връх , не съм рекордьорът ,кой ли може да ги хване,в тази или в която и да било акция ,когато и да излезна от позиция,влизам отново, като в нова .Във форума ,обаче влизам да си споделя, да си поспоря или просто за отмора ,а и да понауча нещо ако е възможно,но май взе да става все по-трудно...не е ли така...?

                      Коментар


                      • Галба, да не мислиш, че техничарите много ги хващат тия дъна и върхове)
                        Ще ти кажа аз как разсъждавам в такива случаи--сега например съм се канела, но изпуснах момента--преценявам има ли смисъл да я наблюдавам повече и евентуално си казвам ами,не е моята акция и толкова.Други да играят там.
                        Другият вариант, който е и при теб--продала съм я, а тя започва да хвърчи--пак мисля има ли смисъл да се връщам на високи нива, ако реша че не, просто става минала работа...Има и други акции...

                        Коментар


                        • О,попитах,но беше на арабски ,а вие се отзовахте на латиница,не сме се разбрали,но няма лошо,европейците ще минат на кирилица,ние на латиница ,вие ще ни учите на ....ние пък ще се опитаме да ви учим да пишете на български , колко много начини да си бъдем полезни...

                          Коментар


                          • sto ne svirkash, stqhme da ti kajem.

                            Коментар


                            • Съни аз се нервя, като изпускам момента ,тези глупави измърляни със засъхнала саламура кутий май съм ги мяркал отдавна по бакалниците,едва ли те са причина за тази цена,а аз откачам ,затова, че не разбирам каква е причината за тази еуфория и аз не съм се включил.....това дъното и върха все не мога да ги хвана бе, е,е....!

                              Коментар


                              • Галба, и аз нещо подобно.Мярна ми се наскоро акцията и преди да купя, тръгнах да разпитвам продавачите за таз кутия Момина.
                                Те се чудеха, аз с тях ...и на ти сега ценови ограничения- мерси)))
                                Като пуснат акциите тия дето си ги стискат, ще разберем и за кутията повече))

                                Коментар

                                Working...
                                X