IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Северкооп Гъмза Холдинг АД (6S4 / GAMZA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Sub Zero дано НЕ стане 7лв. защото ако това се случи вече със сигурност ще се окажем в книгата на Гинес като най-ирационалната борса в свете

    Коментар


    • Не знам как ги виждате тези 5 лева, но лично мен много ме дразниха тези акции и веднага щом се вдигнаха над 3,50 продавах, пък било то и на загуба. Аналгин, освен с технически анализ, имаш ли някакво разумно обяснение защо GAMZA ще стане 5 гроша парчето? Имам бегли спомени, че малко над 4 се появяваха големи ордери за продажба, но все пак ви желая успех и дано стане пак 7 лева!

      Коментар


      • Цената на ДРЪВЦЕТО-то, ния не я вдигаме, логиката и помага да върви нагоре. - 6 лв. до Нова година...

        Коментар


        • Бате Гойко, защо не пишеш с титулярния си ник?

          Коментар


          • Нещо май се размечтахте колкото и да се опитвате да вдигнете цената на това ДРЪВЦЕ няма да успеете защото баламките посвършиха след юнското изтрезняване!

            Ако някой ВСЕ ПАК иска да си загуби паричките МОЛЯ!

            Коментар


            • Е, и да се позабави бърза работа нямам :-)

              Коментар


              • Като гледам графиката се съгласявам с Аналгина. Следващата цел е 5лв., като може да забави около 4лв., за да се си поеме малко въздух.

                Коментар


                • Камикадзе, за Доверие си го обяснявам с т.нар. "инстинкт на стадото", аз моите ги продадох преди да излезе отчета и не съжалявам, защото резултатите от отчета съвпаднаха с очакванията ми.
                  За Гъмзата - влезнах преди изборите на 2.90-3.00 и преди няколко дена почна да ме хваща яд, но като гледам нещата си отиват на мястото - под 5.00 не продавам.
                  Успех на всичките ни отбори довечера.

                  Коментар


                  • Днес имаше чудни спекулативни движения. Тук 4 лв., като за начало е ОК после ще видим......
                    За разлика например от Доверие х-г, Гъмза показа отлични резултати за Q2 и не виждам защо трябва да изостава.
                    Ако някой може да коментира покачването на Доверие, въпреки лошите резултати, моля...

                    Коментар


                    • Днес тук борбата е голяма. Да живее съпротивата.

                      Коментар


                      • защо мислиш така
                        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                        Коментар


                        • тук няма никакъв шанс да става интересно

                          Коментар


                          • и тук като че ли взе да става интересно ....
                            ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                            Коментар


                            • GAMZA

                              До ОСА, след това ще хукнете да купувате, хаха, аз поне бях на предното, т.е. на отложеното

                              Коментар


                              • GAMZA

                                Нищо точно . Всичко гледам и мислех да купя , но сега се разколебах.
                                А и цената си пада в момента...

                                Коментар

                                Working...
                                X