IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • COBOS-и ни налазиха, отиваме към 30 лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Гари
      Аз купувах. Но не само аз.
      И аз, и аз и мисля, че не сгреших. FZLES е едно от перспективните дружества на БФБ и нива от 30 лв. ще бъдат преминати още през следващите няколко седмици

      Коментар


      • Кой кого натиска не разбрах. Защото РМД-то е и основен акционер във Фазера. И ако те тепърва се учат да дават дивидент какво да кажем за другите 95% от дружествата на БФБ, които въобще не са давали никога такъв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Blagoy
          Малко са дружествата като Фазерлес на БФБ, който увеличиха продажбите си и снижиха разходите. Всяка година компанията инвестира в ДМА и раздава дивидент - какво по-добро от това
          Инвестират - да. Но тезата ти за дивидента не е много точна. Още се приучават да свикнат с мисълта, че нещо може да се плати на акционерите. Впрочем досега каквото дадоха е под натиска на членовете на рмд-то :-(

          Коментар


          • Аз купувах. Но не само аз.

            Коментар


            • Някой може ли да сподели кой купува в последните дни? Предварително благодаря

              Коментар


              • Малко са дружествата като Фазерлес на БФБ, който увеличиха продажбите си и снижиха разходите. Всяка година компанията инвестира в ДМА и раздава дивидент - какво по-добро от това

                Коментар


                • Мерси за съвета, но на мен това ми стига.

                  Коментар


                  • Можеше спокойно и на 29 да ги продадеш ама айде.

                    ЧЕСТИТО И ПРИЯТНО ПРАЗНУВАНЕ ДОВЕЧЕРА!

                    А ЕМКА от два месеца я държиш на 25 вместо да я пуснеш и сега щеше да я продаваш на 35.[/b]
                    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Ето, сега вече може да продадете и на 50 лева. Аз нямам повече. Успех! Но за ЕМКА имам още доста, така че ако искате да купувате - заповядайте!

                      Коментар


                      • 1,26% от капитала на 26,30 лв. Яхоооооооо

                        Коментар


                        • Re: ФАЗЕРЛЕС - FZLES - Q1 Ot4et

                          Първоначално изпратено от капитан Немо
                          Информацията за въвеждане в експлоатация на инсталация за изгаряне на дървени отпадъци беше публикувана преди един месец,очаква се инвестицията да се възвърне за около три години от икономия на близо 6 хил. тона мазут годишно. Ще подменят с нова, отговаряща на европейските стандарти, аспирационна система . Подготвят и строителството и на пречиствателна станция за отпадни води.
                          ...Този цитат от преди около една година показва част от причините за намалението на разходите и оптимизиране на печалбата при почти пълен капацитет на производство. Показателите за ликвидност също дърпат здраво напред, изобщо Фазера ми се струва че ще намери равновесна цена доста нагоре от текущите котировки...

                          Коментар


                          • Направо е подпалила мотора за излитане, ама Изли като си е наумил да излиза вместо да я пусне до 50. И при ЕМКА има един дето стопира, стопира и нея пуска на горе.
                            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Активността в голяма част от случайте говори, че дружеството се развива добре и акцията тръгва нагоре. Позицията ми напомня за Оргахим, когато се мотаеше около 20-25 преди да отлети към 40... 50... 60...

                              Коментар


                              • Подобна активност не е имало от края на миналата година

                                Коментар

                                Working...
                                X