IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mnogo burzo se kachi, az ste chakam korekzia

    Коментар


    • Napravo go izstrelqha

      Коментар


      • страшта работа стана при фазера
        хайде и аз се закачих днес!

        Коментар


        • Марти, Пампорово си признавам че не го следя, но Варна плод и Фазерлес си мисля че ще си приличат много по едно нещо и то е точно бъдещото развитие на цената на акциите им Това си е мое очакване, пък да видим дали ще се сбъдне!

          Поздрави!

          Коментар


          • Xoce, ти ли ги измъкна тези 500 парчета, бе?! Bravo na teb. Az debna na 99,5 ama ne kulve ....

            Коментар


            • BSEtrader и PAMPO има супер п/е в момента, но там е по-тънак момента. А тук нещата са толкова ясни, че днес дори на 200 нама да продам. Бизнеса на FZLES тепърва ще расте.
              BSEtrader защо да гледаме назад ?!!!! В случая смятай напред.

              Коментар


              • Да, но за разлика от ВПЛОД, Фазера има накъде да ръсте като бизнес и Р/Е 10 е нереално ниско.
                Хареса ми развитието на дружеството и се включих макар и малко късно в петък с 200 бр. и днес с още 500 на 99.
                Дано да има и прибиране на печалбите както казвате

                Коментар


                • Все повече хора взеха да се усещат къде е келепирът
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Погледнато 4 тримесечия назад (Q2, Q3 и Q4 на 2006та и Q1 на 2007) печалбата на Фазерлес е над 10 лв. на акция. Колко акции на борсата се търгуват при P/E под 10 Само за ВПЛОД се сещам

                    Коментар


                    • Marti ne stava vupros za prodavane, a za kupuvane

                      Коментар


                      • След няколко отчета ще сме на друга територия, а превид позицията и преспективите в техния бранш и на 200 не бих продал.

                        Коментар


                        • Az imam cash no poveche ot 95BGN per share ne mi se davat

                          Коментар


                          • А трябва да има прибиране на печалби за да падне малко и да напазаруваме.На мен таргета ми идва по две позиции и ще имам свободни пари.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Има достатъчни търсене да посрещне прибирането на печалби... , а и потенциалът на акцията далеч не е изчерпан. Чакаме следващия отчет и там ако има 5 кратен ръст ....
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Може скоро да има прибиране на печалби.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X