IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хосето е с Карол

    Коментар


    • Хосе, тези 500 бр. които днес ги купи Капман пак ли бяха твоите?)

      Коментар


      • Колчо, нека върне пак на 99 лв. пък да видим дали няма да намеря парички за още 1500-2000 бр.

        Коментар


        • абсЕлютно съм съгласен с логиката ..
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Някои си мислеха, че и на 99 е много
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • ... факт..

              ма сега няма пари

              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Абе Xoce natovari na 99 lv. 500 parcheta, neka mu e zle sega .... Drugite ste gledame, no ima i drugi interesni pozizii ne e samo tazi

                Коментар


                • Никога не е късно да си купиш една добра акция
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • аз проспах...
                    дееиш...
                    (
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Капман явно знае какво прави
                      От днес и аз съм акционер тук,мисля,че има отлични хоризонти пред дружеството.

                      горното е лично мнение. не е препоръка за покупки или продажби на акции.

                      Коментар


                      • Prekaleno hubavite niva za vlizane po poziciqta ste ostanat samo v spomenite ni.

                        Коментар


                        • Щом и Капман се включиха, работата е ясна
                          Това , че някои хора не са си купили навреме, и им е тъпо сега, няма да накара цената да падне. Глейте кво става, като не слушате бачо си
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Може, ако направят някой сплит
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Stojte i gledajte, moje i da stane. nisto ne se znae

                              Коментар


                              • А дано падне под 100 лв. сега имам 60 % от портфейла тук, а ако падне ще ги направя поне 80
                                Ама как да стане това след 5 кратен ръст на печалбата ми кажете и двукратен ръст в приходите
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X