IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...сега има една мноооог интересна друга позиция..
    Taka e Bobi, и ние с кучето като видиме нещо интересно, мислиме какво очакваме от различните варианти, па накрая заложиме на некой вариант и ако случайно немаме достатъчно парички, вземем, че посмениме активите, да се крепи пазара все пак ама пазара е динамика и работата си зависи и от цените /същото важи и за ИПО-тата/

    Коментар


    • е Ветъра си е поставил профит цел. знаем, че активно си управлява портфейла...с цел мултиплициране на профита.

      аз като по-страхлив ще се въздържа засега от продаване. а пък все си мисля, че фазера ще повтори пътищата. и ме е страх да не направя като началото на 2006-та и затова съм го забравил засега. сега има една мноооог интересна друга позиция

      Коментар


      • Франки по п-п кучето на Ветър познава.Аз съм му фен.Ама дано сега сбърка.А и до Q2 има бая време за врътка.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Vetre dopusna greshka, ste q razberesh kato izleze Q2. A tva tvoito kuche go zavedi na lekar, che e nastinalo nesto

          Коментар


          • Graham, мисля напротив, Батя показва железни нерви
            Франки - питах кучето, то рече - давай като Батя
            Давай ги, вика от неколко дена, активите на биците нека хапнат и те душа носат
            не ми истриха поста, сам го изтрих, гледам да не каже некой че "манипулираме"

            Коментар


            • На Батя не му издържаха нервите.Еврохолд е добре ама да селкаш Фазерчето.....Успех
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Още няма инфо.Значи няма наш човек там.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Zasto ti iztriha edniq post ???

                  Коментар


                  • Vetre, i ti li? Trqbvashe purvo da pitash kucheto

                    Коментар


                    • Едно бета-мече се изпусна
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Батя -

                        Коментар


                        • философията ми е че за да върви една позиция нагоре трябва да продавам по малко отвреме-навреме
                          един вид пускане на кръвчица за настървяване

                          Коментар


                          • Kak moza be Batq?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя
                              Първоначално изпратено от B.Graham
                              Купиха тия 72 на едното мече
                              хе-хе, аз пък ги продадох
                              предлагам ти още 50 бр. с 50 ст. отгоре
                              това е последно, другите ще ги стискам за 200 лв.
                              просто не ми достига малко кеш за плащане на новите ЕУБГ
                              на това народа му вика: смяна кон за кокошка ... ...

                              Коментар


                              • 121 da ne te prevarqt.
                                Определено доста малки бичета успяха да вкуся бебешко мечешко в зоната 80-90 и сега ще дърпат стадото бикове назад. Но като дойде мама меца тях първи ще прецака.

                                Коментар

                                Working...
                                X