IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ
    Много изтъняха купувачите, смъкват цените, например Асет банк, преместиха поръчката "купува" от 165 на 150 лв (за 100 броя), освен това спреда е много голям - 5%, няма ликвидност, цената блуждае в широки граници.
    Необходимо е да се направи "сплит", или да се вдигне капитала, за сметка на натрупани резерви, като се издадат поне 10 акции, за 1 и така да се намали цената за 1 акция. От 170 да речем на 15 лв/бройка. Това ще позволи повече дребни играчи да влязат в тази позиция.
    Що ръсиш само глупости не знам обаче!
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ
      Много изтъняха купувачите, смъкват цените, например Асет банк, преместиха поръчката "купува" от 165 на 150 лв (за 100 броя),
      ми ако могат да купят на 150 що да плащат 165 ? то търсенето си остава ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Много изтъняха купувачите, смъкват цените, например Асет банк, преместиха поръчката "купува" от 165 на 150 лв (за 100 броя), освен това спреда е много голям - 5%, няма ликвидност, цената блуждае в широки граници.
        Необходимо е да се направи "сплит", или да се вдигне капитала, за сметка на натрупани резерви, като се издадат поне 10 акции, за 1 и така да се намали цената за 1 акция. От 170 да речем на 15 лв/бройка. Това ще позволи повече дребни играчи да влязат в тази позиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от franky4fingers
          Бетата,Гърчавите и Алианц играят ролята на "Синовете на Голямата мечка".Бетата и за Лесопласт прави такива зулуми.
          Posle ste igraqt rolqta na "bludniq sin" se zavrusta, ama na 250
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Бетата,Гърчавите и Алианц играят ролята на "Синовете на Голямата мечка".Бетата и за Лесопласт прави такива зулуми.
            Posle ste igraqt rolqta na "bludniq sin" se zavrusta, ama na 250

            Коментар


            • Бетата,Гърчавите и Алианц играят ролята на "Синовете на Голямата мечка".Бетата и за Лесопласт прави такива зулуми.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Браво бе, ПИЧ
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Бета корп, разкешиха също на около 172 лв.

                  Коментар


                  • Sled nqkolko godini Fazerkite kato chuknat 500 bgn, ste gi vidim togava kade ste se redqt

                    Коментар


                    • 121 сигурно продават работничеки акции, а Райфаизен едва ли купуват на 170-172 за да излязат на 180 , на тях им ходи поне 50% горница

                      Коментар


                      • То ако гърчавата мечка не се покаже кой друг?Бета и швабата засега не се репчат.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Raifaizen imat nad 5% ( koeto e nqkav garant) i prodaljavat da palnqt.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от franky4fingers
                            Kak ste i go slozim na mucunkata . . .
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Kak ste i go slozim na mucunkata . . .

                              Коментар


                              • подаде си муцуната мечката гръцка...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X