IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що толкоз лошо му се иза.аха на Фазера днес... Айде Кобоса да кажем кешираше, ама и Райфата се поизпусна малко...

    Изкам да кажа: да не се окаже, че отчета не е добър (според субективните очаквания). И в този ред на мисли, Кобосът с 500 - те акции от днеска да не е "човекът с инфото"...

    Само споделих опасенията си. Притежавам акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Marti
      Яростнат борба при trace между young guns and big shots ще излъчи печелившите при Фазерлес
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • imenno imenno. osven HDPAT drugijat pechelivsh shte e

        F Z L E S

        dnes si dadoh poslednite stotinki, za da vzema oshte 30 broja

        Коментар


        • Яростнат борба при trace между young guns and big shots ще излъчи печелившите при Фазерлес

          Коментар


          • Защото вече са го правили .Фазера донесе повече печалба от Каолин,КТБ и ПИБ при предишната еуфория .
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Zashto mi se struva, che pred Trace nqkoi neshta imat po-dobar shans da donesat po-golqma pechalba.

              Коментар


              • ха ха направо хвърляй серкмето;-)

                Коментар


                • Алооо зайците.Нали се разбрахме бе?Изсипвайте че вече две кукички съм пуснал.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Тук май днес, който продаде пропусна около 100 лв на акция ако беше устискал до след отчета..:-)
                    Не знам, малко остана до отчета - аз лично очаквам да е Boombastic, ще видим..:-)
                    Успехи на всички влезли тук!

                    Коментар


                    • И аз се включвам за едно LBO, може да я натоварим яко с дълг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от franky4fingers
                        Graham, ei tuka iskam da napravim edno LBO
                        Абсолютно перфектна за тази цел компания.Съгласен съм .
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Graham, ei tuka iskam da napravim edno LBO

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            До всички зайци: утре искам да се наредите още рано сутринта към 9,30 и да ми пуснете акциите си еФтинко а да не ме карате да чакам цял ден щото имам работа.

                            Коментар


                            • До всички зайци: утре искам да се наредите още рано сутринта към 9,30 и да ми пуснете акциите си еФтинко а да не ме карате да чакам цял ден щото имам работа.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Е дано да филмираме сценария.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X