IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ
    Има някой неща които са важни: (1) Има спад в оперативния марж от 22 на 17% дължащо се на ръст на заплати (+35%) и на една сума в перо Други разходи (-564), която е нарастнала с 204 хил.за трето тримесечие. Това подбива рентабилността. Притеснява ме, че са се видяли с много кеш по разплащателните сметки и са решили да се покефят малко. Само да не се задълбочи това нещо в ущърб на инвеститорите.
    Бих приел дори, почивка на каймановите острови с момичета, за целия директорски съвет, но само ако имат ясна идея какво ще правят с тези над 7 млн. по сметките, които не носят почти никакъв доход за акционерите
    По твоята логика ако инвестират 7-те милиона в Капман Макс инвеститорите ще са много доволни . Аз имам идея къде ще отидат тези средства, а за тези които не са на ясно да четат новините в БФБ.

    Коментар


    • Има някой неща които са важни: (1) Има спад в оперативния марж от 22 на 17% дължащо се на ръст на заплати (+35%) и на една сума в перо Други разходи (-564), която е нарастнала с 204 хил.за трето тримесечие. Това подбива рентабилността. Притеснява ме, че са се видяли с много кеш по разплащателните сметки и са решили да се покефят малко. Само да не се задълбочи това нещо в ущърб на инвеститорите.
      Бих приел дори, почивка на каймановите острови с момичета, за целия директорски съвет, но само ако имат ясна идея какво ще правят с тези над 7 млн. по сметките, които не носят почти никакъв доход за акционерите

      Коментар


      • Наба днес шиткаха на Капман. Много са интересни тез момчета

        Коментар


        • голямо предимство на Фазера е че имат дългосрочни договори за доставка на суровина, нещo което е проблем за други дружества от сектора

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vesterland
            Първоначално изпратено от ПИЧ
            РАдва ни , но не съвсем.
            Е, споко...Винаги ще има такива, кат Наба дето ще се наакат на метеното.Но то си е за тяхна сметка. Ако не вярваш - звънни на Добруджа холдинг и ги питай дали имат една особена болка отзад от пролетта.
            Га са исраха на метеното и разпродадоха яко,болкта наистина е голяма, тя затва е борсата да ги отсвирва такиз кат тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ
              РАдва ни , но не съвсем.
              Е, споко...Винаги ще има такива, кат Наба дето ще се наакат на метеното.Но то си е за тяхна сметка. Ако не вярваш - звънни на Добруджа холдинг и ги питай дали имат една особена болка отзад от август.

              Коментар


              • Дали утре кобосите ще са оцветени във приятния зелен цвят
                Лешояда е търпелива птица

                Коментар


                • Както винаги съм казвал, FZLES is The Best!

                  Коментар


                  • Баба инвест тоя път сглупиха
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • РАдва ни , но не съвсем.

                      Коментар


                      • Kazah vi az edno vreme, che FZLES ste stane 450bgn predi ODES ...

                        Ima oste vreme da vidim - for now the odds are in my favour

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
                          Интересен факт е че печалбата за 9м 2007 е почти колкото тази за цялата 2005 + 200ш. добър ръст на приходите и печалбата, увеличение на активите и вземанията, стабилни акционери като Раифата, Капман Мах и ОББ премиум, дружеството за пореден път ни радва
                          Да, за мен Фазера е компанията на 2007-ма.Превърна се в истински син чип...И тепърва ще радва още...

                          Коментар


                          • Интересен факт е че печалбата за 9м 2007 е почти колкото тази за цялата 2005 + 2006. добър ръст на приходите и печалбата, увеличение на активите и вземанията, стабилни акционери като Райфата, Капман Макс и ОББ премиум, дружеството за пореден път ни радва

                            Коментар


                            • Екстра, екстра.. Утре дано има за мен още на 350-360

                              Коментар


                              • 159 от 320 все си продават . Сигурно по навик .

                                Коментар

                                Working...
                                X