IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • е що не си ти

    еми не е възможно всички играчи да сключат една и съща сделка, /и то най-желаната за която е целия борсов огън/, затова обикновено рядко става но да се надяваме че сме близо до нея

    Коментар


    • А за любовта си много прав/не че за другото не си/, от любов се правят големи глупости, тук поне от това се въздържам не мога да обясня на лакомията, че не съм аз човекът със сделката на абсолютното дъно тя ме души и вика - е що не си ти, ще й бия шута и ще се отдам на мързел и спокойно взиране в екрана.

      Коментар


      • е то не бива да се прибързва прекалено, пдето те кара да преглъщаш на сухо и да те свива стомаха
        тва не е лакомия големата любов като те стигне и по-лошо става
        /извън майтапа да ти призная че ако корекцията не е слезнала едно 10-15% значи е много слаба, та кога се дебне, не се дебне за 5% , виж все пак абсолютното дъно всекога го хваща една само сделка, малка е вероятноста всички да я уцелат, тая най-изгодна сделка /

        Коментар


        • Прав си, Ветре, малко кофти ти става обаче, като не си хванал баш промоцията. Лакомия и алчност ли му се викаше на това чувство, дето те кара да преглъщаш на сухо и да те свива стомаха

          Коментар


          • абе на кой са познати тези дето натискат яко отгоре
            да не ви изненада некой момчета

            Коментар


            • Lond, големото дебнене продължава, така че нема лошо тея корекции за какво са имзислени да се ползват все пак от тех играчите

              Коментар


              • Егати и промоциите стават тук, много съм се прекарал май предната седмица

                Коментар


                • Е аз требеше да се пробвам
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • след тая събота и неделя немам спомени големи Graham нещо ми се губат тея дни даже съм забравил да си отбележа последните сделки у кобоса, а това е груб ерор, убаво че не беха мащабни сделки, сега се чудиме с големото куче как да си ги изсмучеме от пръстите тея сделки, ама то от много сметки, накрая човек на сметка вземе та стане /дали не сме се влюбили у тая нечовешка борса та правиме такива грешки като на влюбени /
                    Franki, май се сещам нещо, горещо се надявам да се реализизра /ако се сещам правилно разбира се /

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham
                      Първоначално изпратено от franky4fingers
                      здравей Франки, по некои местенца е големо удоволствие да се чака
                      Privet Vetre,

                      Hubavo e da se chaka verno, makar che e skuchno, no taka se trepat golemite mechki s chakane

                      PS
                      Zadvizil sam nesto, kum koeto ti me nasochi tiq dni i ako stane ste ti pratq VIP pokana
                      Споделете бе банда.
                      Ако ще е някой инвеститорски семинар/среща/лекция, моля да го запишете на видео и да го пуснете в нета,за да може и ние ,варненски гларуси и други грабливи птици да се осветлим, става ли?

                      Коментар


                      • Споделете бе банда.
                        Graham kato stane realnost ste spodelq

                        Toi v momenta i Vqtura moze da ne se sesta za kakvo mu govorq, no taka moze bi e po-dobre.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от franky4fingers
                          здравей Франки, по некои местенца е големо удоволствие да се чака
                          Privet Vetre,

                          Hubavo e da se chaka verno, makar che e skuchno, no taka se trepat golemite mechki s chakane

                          PS
                          Zadvizil sam nesto, kum koeto ti me nasochi tiq dni i ako stane ste ti pratq VIP pokana
                          Споделете бе банда.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • здравей Франки, по некои местенца е големо удоволствие да се чака
                            Privet Vetre,

                            Hubavo e da se chaka verno, makar che e skuchno, no taka se trepat golemite mechki s chakane

                            PS
                            Zadvizil sam nesto, kum koeto ti me nasochi tiq dni i ako stane ste ti pratq VIP pokana

                            Коментар


                            • Голямо безветрие, не стига че ми се спи, ами и позицията не мърда поне ей така за тръпка. Сега да вземе да се срине

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от franky4fingers
                                Ste chakame Graham, ste chakame ....
                                Кога ще му бамнеме едно LBO на тоя Фазер?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X