IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Споко.До края на месеца има време.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Тука покриха отчета. В петък, БФБ в секцията за годишен отчет бяха сложили 9-месечния. Казаха: наша е грешката ще го оправим. Още нищо не са оправили.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gunderman
        Изплюй камъчето , Аладине. Да не търгуваш FZLES/LESPL на двойка?
        В момента на борсата има два вида акции. Подценени и надценени ако сте в подценените излитате. Ако пък сте в надценените дори сега ще падате или си оставате на същото ниво Колкото до LESPL не съм акционер в него и няма да кажа каква е за мен реалната му цена може да е надолу може да е нагоре или пък същата успех.

        Колкото до FZLES не си мислете, че много искам да ви помогна. Целта ми в момента е ценните неща да са на толкова колкото трябва да са, за моментално най-краткото време като се почне с най-доброто и продължавам на там. Сега времето е пари. Ако бях милионер сам щях да ги отрегулирам но още не съм

        Дори да не можете да го оцените трябва да сте слепи, че FZLES почти не се е повлиял от кризата ако беше надценен нямаше да виси два месеца и половина по време на кризата на цени кажи речи над 300.

        Всеки сам да си решава мисля, че ви казах пре достатъчно.

        Не е препоръка.
        Не е препоръка.

        Коментар


        • Изплюй камъчето , Аладине. Да не търгуваш FZLES/LESPL на двойка?

          Коментар


          • Уважаеми колеги , моля Ви за линк за отчетите на FZLES ? Извинявам се , но начинаещите започват с наивни въпроси ...

            Коментар


            • Имайте предвид, че от сутринта, защото не ми излезнаха сметките при някой дружества. Ми направи впечатление нещо което се отнася за най-ликвидните позиции и новината е много хубава. Имайте предвид, че спрямо сегашната ситуация цената на FZLES е над 300 а ако баланса затвърди очакванията и то дори без да ги надхвърля цената вече, ще е в диапазона от 300 до 400. Днес пак правих проучване кое друго дружество си заслужава и грубо казано имам още един фаворит но той си остава на второ място. Ако не разбирате на колко трябва да е изчакаите да излезе баланса но продажба и на 300 в момента не е разумна ))

              Не е препоръка.
              Не е препоръка.

              Коментар


              • Харни слова хортуваш Аладине, браво

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Aladdin
                  Първоначално изпратено от Kavon
                  Първоначално изпратено от Aladdin
                  Брех нямате търпение не стига, че от вчера до днес се е качил от 200 на 240 и пак )) Отчети та отчети ))

                  Не е препоръка.
                  И обратното видяхме наскоро , така че не се знае, знае ли се ...


                  Също не е препоръка!
                  Така е само, че никой не може да се бори с годишните баланси и днешния ден беше доказателство за това )) Защо мислите, че 130 не продаваше сега ви даде глътка въздух и ще изчака цените отново да се качат )) Тази седмица я познах кажи речи на 100%. Е сега пък ви казвам, че следва период наречен: Глътка Въздух. ))

                  Колкото до FZLES на мен лично не ми е известна по скорострелна позиция на борсата от него. В сравнение с него HDPAT е тромава баба Все пак пазарната капитализация тук е 4 пъти по-малка а зрителския интерес е като на компания с 15% отклонение в цената. Тъй, че ако трябва да съм честен FZLES е дружеството което може да удари тавана само за един ден Ако имах още пари и на 240 щях да го взимам и пак за един ден мога да направя около 30% нагоре

                  Успех съакционери.

                  Не е препоръка.
                  Аууу. Ужасно си прав

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kavon
                    Първоначално изпратено от Aladdin
                    Брех нямате търпение не стига, че от вчера до днес се е качил от 200 на 240 и пак )) Отчети та отчети ))

                    Не е препоръка.
                    И обратното видяхме наскоро , така че не се знае, знае ли се ...


                    Също не е препоръка!
                    Така е само, че никой не може да се бори с годишните баланси и днешния ден беше доказателство за това )) Защо мислите, че 130 не продаваше сега ви даде глътка въздух и ще изчака цените отново да се качат )) Тази седмица я познах кажи речи на 100%. Е сега пък ви казвам, че следва период наречен: Глътка Въздух. ))

                    Колкото до FZLES на мен лично не ми е известна по скорострелна позиция на борсата от него. В сравнение с него HDPAT е тромава баба Все пак пазарната капитализация тук е 4 пъти по-малка а зрителския интерес е като на компания с 15% отклонение в цената. Тъй, че ако трябва да съм честен FZLES е дружеството което може да удари тавана само за един ден Ако имах още пари и на 240 щях да го взимам и пак за един ден мога да направя около 30% нагоре

                    Успех съакционери.

                    Не е препоръка.
                    Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aladdin
                      Брех нямате търпение не стига, че от вчера до днес се е качил от 200 на 240 и пак )) Отчети та отчети ))

                      Не е препоръка.
                      И обратното видяхме наскоро , така че не се знае, знае ли се ...


                      Също не е препоръка!

                      Коментар


                      • Брех нямате търпение не стига, че от вчера до днес се е качил от 200 на 240 и пак )) Отчети та отчети ))

                        Не е препоръка.
                        Не е препоръка.

                        Коментар


                        • не е изчезнал - просто го преместиха при отчетите за Q3 - 30.09.2007
                          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tomusa
                            Изчезна отчета
                            Ами сега...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BGN
                              На 25.01.2008 год. в БФБ-София АД е постъпил
                              коригиран отчет към трето тримесечие на 2007 год. от
                              Фазерлес АД-Силистра /FZLES/
                              новината е коригирана на 25.01.2008 год. в 15.55 ч.

                              Офффф, то не било годишен, а коригиран за септември

                              хахахах - май всички вече тръпнем в очакване
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Изчезна отчета

                                Коментар

                                Working...
                                X