IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Bobi75

    Фазера е ясен, няма какво да го мислим

    Първоначално изпратено от Bobi75
    мисля, че бях ясен!
    да повторя:


    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ
      Аз мисля че отчетите "големите" ги имаха миналата седмица и те са ги гледали. Затова сега не мърда. Но и хората от ФЗЛЕС не вземат да си оправят сайта. Толкова е смотан. Там могат едновременно за цялата публика да обявяват резултатите, без да се влияят от задължителното забавяне на БФБ и КФН, през което време се уреждат наши хора, като им се дава сигнал да купуват или да продават.
      Аз пък мисля, че с големите доста добре я оценихме тази акция и това си пролича миналата седмица. Не се подлъгвайте.

      Иначе ме е срам, че сме останали толкова безпарични да ни бутат с толкова малки бройки.

      Не е препоръка.
      Не е препоръка.

      Коментар


      • Аз мисля че отчетите "големите" ги имаха миналата седмица и те са ги гледали. Затова сега не мърда. Но и хората от ФЗЛЕС не вземат да си оправят сайта. Толкова е смотан. Там могат едновременно за цялата публика да обявяват резултатите, без да се влияят от задължителното забавяне на БФБ и КФН, през което време се уреждат наши хора, като им се дава сигнал да купуват или да продават.

        Коментар


        • Ало големите имате вече баланс. Стига с тия ослушвания. Вземете ги вие, че ще ги вземат те.

          Не е препоръка.
          Не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sisqou
            Бъркаш како, тука ще има скок!
            Скок има където е стадото а Фезерчето е акция за разбирачи.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Бъркаш како, тука ще има скок!

              Коментар


              • Не виждам какво се надъхвате - тука толкова маймуни чакат да продадат, че направо ще си е успех цената да не падне под цената на отваряне.

                Коментар


                • Успешен ден фазерлесчета ))
                  Не е препоръка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от profix
                    И аз имам повече акции в сравнение с миналото тримесечие.
                    Аз имам по-малко ама заради тея пусти пътища.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • благодаря
                      Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                      Коментар


                      • С буквички написано звучи така: В началото на 2009г очакван ценови диапазон на акцията 370-700 лв.

                        Коментар


                        • Боби ще ми преведеш ли графиката, че май само аз не я разбирам?
                          Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                          Коментар


                          • Както казва Пепи, който купил купил.

                            А цената през миналите няколко дни наистина беше хубава ))

                            Не е препоръка.
                            Не е препоръка.

                            Коментар


                            • мисля, че бях ясен!
                              да повторя:


                              Коментар


                              • Исках очакваното или повече но и това пак нее зле

                                Както и да е всички, който послушаха и си накупха и на 240 сега ще вземат една добра доходност ))

                                Успех ))

                                Не е препоръка.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X