IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
    Първоначално изпратено от B.Graham
    Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
    ей баровци тука имам една акция която съм купил на 320 лева и сега много съм озадъчен кога ще си върна прословутата загуба, че така не се живей ей баровци
    Още малко ти остава до мажоритарния пакет Краси, дерзай.
    е недей се подиграва с моята силна финансова воля колега
    Краси, не се шашкай. 320 ще бъде подминато като малка гара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham
      Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
      ей баровци тука имам една акция която съм купил на 320 лева и сега много съм озадъчен кога ще си върна прословутата загуба, че така не се живей ей баровци
      Още малко ти остава до мажоритарния пакет Краси, дерзай.
      е недей се подиграва с моята силна финансова воля колега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
        ей баровци тука имам една акция която съм купил на 320 лева и сега много съм озадъчен кога ще си върна прословутата загуба, че така не се живей ей баровци
        Още малко ти остава до мажоритарния пакет Краси, дерзай.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • ей баровци тука имам една акция която съм купил на 320 лева и сега много съм озадъчен кога ще си върна прословутата загуба, че така не се живей ей баровци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alexandar
            Първоначално изпратено от prodigal
            Първоначално изпратено от slim
            Въбще не е трудно.Дай ми три седмици.А после стратегията на 130 sell,sell,sell..,Колкото повече като оферта толкова по-добре.Да се шашкат!Аз съм на късо,ха-ха.Като с Pet,единия купува до 6.00лв,130 продава до 4.70лв.И двамата знаят какво правят.
            Това ми е акцията за 2007 и май е време за някоя символична сделка за късмет, пък и последния път си обещах да си взема пак, ако падне (внимавай какво си пожелаваш са казали хората...)

            Колкото до 130 те са толкова мастити, че графа разходи от лоша търговия не се забелязва в отчета
            130 НЕ ТЪРГУВА ЗА СОБСТВЕНА СМЕТКА!!!!!!!!!!!
            Говорех примерно, предполагам че за собствена сметка при еднакви обеми ще са по-добри от мен

            Коментар


            • Недей така бе slim.И без това няма достатъчно акции ти искаш обратно изкупуване
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Kato napravi6 nai-golqmata banka v edna strana, nqma prosto kak da ne se refinansira6 (izpolzva6)ot fondoviqt i pazar.Izglejda im e dobra rantabilnosta, 4udq se samo dali sa znaeli za finansovata kriza

                Коментар


                • Добро утро,как си?!
                  Mind tricks do not work on me, only money

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal
                    Първоначално изпратено от slim
                    Въбще не е трудно.Дай ми три седмици.А после стратегията на 130 sell,sell,sell..,Колкото повече като оферта толкова по-добре.Да се шашкат!Аз съм на късо,ха-ха.Като с Pet,единия купува до 6.00лв,130 продава до 4.70лв.И двамата знаят какво правят.
                    Това ми е акцията за 2007 и май е време за някоя символична сделка за късмет, пък и последния път си обещах да си взема пак, ако падне (внимавай какво си пожелаваш са казали хората...)

                    Колкото до 130 те са толкова мастити, че графа разходи от лоша търговия не се забелязва в отчета
                    130 НЕ ТЪРГУВА ЗА СОБСТВЕНА СМЕТКА!!!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • Мисълта ми е ако влизаш ,прави го дългосрочно,да не ти пука много какво става на пазара, щото можеш да побелееш без време.Възможна е манипулация с цената,както надолу така и нагоре(за второто 132 е крайно време да си оправи доходноста и да подпре не само тук ,но и по други позиции ,щото накъдето са тръгнали мале-мале,ще станат нарицателни).Естествено следим и какво се случва с FZLES,да направят нещо,щото тази година ако няма спит,як девидент или обратно изкупуване са пътници.Печалбата по отчетите само да си я слагат в резерви -не става.
                      Mind tricks do not work on me, only money

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от slim
                        Въбще не е трудно.Дай ми три седмици.А после стратегията на 130 sell,sell,sell..,Колкото повече като оферта толкова по-добре.Да се шашкат!Аз съм на късо,ха-ха.Като с Pet,единия купува до 6.00лв,130 продава до 4.70лв.И двамата знаят какво правят.
                        Това ми е акцията за 2007 и май е време за някоя символична сделка за късмет, пък и последния път си обещах да си взема пак, ако падне (внимавай какво си пожелаваш са казали хората...)

                        Колкото до 130 те са толкова мастити, че графа разходи от лоша търговия не се забелязва в отчета

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham
                          При днешния пазар ще вдигнеш цената поне с 30-50 лева за да събереш 500 бройки.Успех ти желая и ще ти стискам палци Имам интерес от покачване на цената
                          Може и повече

                          Коментар


                          • При днешния пазар ще вдигнеш цената поне с 30-50 лева за да събереш 500 бройки.Успех ти желая и ще ти стискам палци Имам интерес от покачване на цената
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Въбще не е трудно.Дай ми три седмици.А после стратегията на 130 sell,sell,sell..,Колкото повече като оферта толкова по-добре.Да се шашкат!Аз съм на късо,ха-ха.Като с Pet,единия купува до 6.00лв,130 продава до 4.70лв.И двамата знаят какво правят.
                              Mind tricks do not work on me, only money

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forri
                                q mi kagi po kolko pozicii na BFB se targuva sredno obem ot 110000 lv .ne sa tolkova mnogo
                                Е аз не споря че е неликвидно.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X