IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може и наистина да съм те объркал - Извинявай!
    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

    Коментар


    • Ми супер тогава ! Можем да говорим за Q7 след Q1!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Marti
        Специално Q1, след лошата зима, може да не е много показателно. A след Q2 може Q7 или голф 1
        Що, Марти? Не е била лоша зимата:

        ....Производството в преработващата промишленост спрямо януари 2008 г. нараства с 10%. Увеличение има при производството на дървен материал и изделия от него, без мебели (с 36,9%)....
        ....Приходите от продажби в преработващата промишленост през месеца спрямо февруари 2007 г. нарастват с 12,9%....

        Коментар


        • Valuator, trqbva da spomenesh, che dopuskaniqta ti za spravedlivata cena na FZLES vkliuchvat, che kompaniqta e v maturity stage ....

          Pozdravi!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kif
            първо беше под 200, след това 180, сега 120 - следваща спирка?
            kif, вероятно ме бъркаш с някого или не си проследил писанията отпреди два месеца, затова да ги повторя:

            Първоначално изпратено от На 26.02.2007 Valuator
            ... точно тази акция няма кой да я остави да падне до 120 лв
            Първоначално изпратено от На 26.02.2007 Valuator
            При около 180 лв P/E ще дойде към 15 и поне на мен ми звучи добре при настоящите резултати и прогнози ...
            Първоначално изпратено от На 26.02.2008 Valuator
            ... При липса на инвестиции за разширяване на капацитета и един логичен избор от около 12 за EV/EBITDA ... цената идва даже към 165 лв
            Първоначално изпратено от На 27.02.2008 Valuator
            ... ако използваме и комбинирана оценка от няколко метода ... ще получим fair value от около 180 лв...

            Коментар


            • Специално Q1, след лошата зима, може да не е много показателно. A след Q2 може Q7 или голф 1

              Коментар


              • Ха-ха Франки, казваш, че моите бидове на 120 при Фазерлес са нещо като твоите на 22 при Монбат - вероятно няма да станат но не лошо човек да ги има

                Колкото до текущите цени - те са точно там, където анализа и прогнозата ми от преди два месеца показваше, че трябва да са - така, че не бъди толкова сигурен дали ще имам или не Особено ако когато е трябвало съм ги продал на два пъти по-високи цени Но нека все пак да видим Q1
                Ami Q1 ste zagatne koi e kriv i koi e prav .... Pone v tova sme na edno mnenie ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Valuator
                  Там и аз бих купил

                  Първоначално изпратено от Tradera
                  ... ако разпродаде до 120 ще го призная...
                  първо беше под 200, след това 180, сега 120 - следваща спирка? ;-)
                  Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                  Коментар


                  • Ха-ха Франки, казваш, че моите бидове на 120 при Фазерлес са нещо като твоите на 22 при Монбат - вероятно няма да станат но не лошо човек да ги има

                    Колкото до текущите цени - те са точно там, където анализа и прогнозата ми от преди два месеца показваше, че трябва да са - така, че не бъди толкова сигурен дали ще имам или не Особено ако когато е трябвало съм продал на два пъти по-високи цени Но нека все пак да видим Q1

                    Коментар


                    • Ако ще има промоция и аз ще се наредя на опашката.

                      Коментар


                      • Там и аз бих купил
                        Valuator, ti zatova nqma da imash akcii tuk, zastoto ofertite ti sa na 120, 100 i 50 ...

                        Коментар


                        • Там и аз бих купил

                          Първоначално изпратено от Tradera
                          ... ако разпродаде до 120 ще го призная...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SubZero
                            Първоначално изпратено от Tradera
                            .................. ако разпродаде до 120 ще го призная
                            Kво му пука с чужди пари брани собственно мнение. Такива примери много.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tradera
                              .................. ако разпродаде до 120 ще го призная

                              Коментар


                              • Много лабилен брокера им, от две приказки във форум се засегна и взе да вади поръчки една след друга, ако разпродаде до 120 ще го призная

                                Коментар

                                Working...
                                X