IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY
    Да, скоро ще си купя двойно по-евтино
    ХУ не мисля, че скоро ще е двойно. Дори съм си мислил, че може да сме близо до дъното, /което мисля че вероятно е близо и до споменатото от JayGould - около 770 / а днес е 800, така, че както сподели Франки - може би сега не е най-добрата операция да се закриват портфейли. сещаш се, че около дъното страхът е най-голям, е сам прецени, дали не сме близо до тези условия
    /не давам препоръка, защото пазара може и да изненадва, изразих само личното си мнение/

    Коментар


    • Това бяха цените, на които в началото на миналото лято си купувах . И после като излязох на 280 ме беше яд и си виках като стана 400 : " Кога ли пак ще падне да понапълня?".... Случи се доста по-скоро и по-бързо отколкото очаквах
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Това бяха цените, на които в началото на миналото лято си купувах . И после като излязох на 280 ме беше яд и си виках като стана 400 : " Кога ли пак ще падне да понапълня?".... Случи се доста по-скоро и по-бързо отколкото очаквах
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY
          Да, скоро ще си купя двойно по-евтино
          аз повече от 1,59 за брой не давам...
          ще чакам...
          :P
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XY
            Да, скоро ще си купя двойно по-евтино
            аз повече от 1,59 за брой не давам...
            ще чакам...
            :P
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Да, скоро ще си купя двойно по-евтино
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Да, скоро ще си купя двойно по-евтино
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Kupuvaite harnata kompaniika i ne se chudete ...

                  Коментар


                  • Kupuvaite harnata kompaniika i ne se chudete ...

                    Коментар


                    • 87 лв :shock:

                      Коментар


                      • 87 лв :shock:

                        Коментар


                        • Както ти сам каза, пазарът може да е в неефективно състояние за доста дълго време
                          I investitorite i speculantite imat vuzmoznost za excess returns samo pri neefektivno sustoqnie na pazara.

                          Коментар


                          • Както ти сам каза, пазарът може да е в неефективно състояние за доста дълго време
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • A откакто продадох, вече съм си спестил 40 лева загуба на акция. Ще си купя единствено ако цената се вдигне пак с 40 кинта.
                              Ami reshenieto e izcqlo tvoe.

                              Коментар


                              • A откакто продадох, вече съм си спестил 40 лева загуба на акция. Ще си купя единствено ако цената се вдигне пак с 40 кинта.

                                Засега ми останаха в портфейла : ХДПАД, КДН, НЕОХ, АКУМП, ДРУПЛ и ХСТР, като дядото е най-много надоле и мисля да го шиткам скоро...
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X