IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дружба стъкларски заводи АД (4DR / DRUPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mimonzi Разгледай мнение
    +1 от известно време го дебна тоя пакет кога няма да му издържат нервите и бях подложил един скромен ордер от 1000 малко над на левче,но много купувачи и не стигна до мен
    Аз очквах да стигне - 2.50 лв. , но ......всичко приключи на 2.70 ,
    където взех малко - за "цвят в портфейла"

    Коментар


    • +1 от известно време го дебна тоя пакет кога няма да му издържат нервите и бях подложил един скромен ордер от 1000 малко над на левче,но много купувачи и не стигна до мен

      Коментар


      • Дружба - стъкларски заводи

        Всичко е въпрос на цена на книгата?
        Не е препоръка.
        Професорът

        Коментар


        • Никой не ще да е ортак с Византийци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mimonzi Разгледай мнение
            Някой доста време се опитваше да излезе на около 3 лв. явно има спешна нужда от пари за да ги изсипе така !
            Спокойно... Следващия зорлия ще сипва на 2,20-2,50
            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Някой доста време се опитваше да излезе на около 3 лв. явно има спешна нужда от пари за да ги изсипе така !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Тука някой голям зор има
                Да... На финала се класирахме....

                Коментар


                • Тука някой голям зор има

                  Коментар


                  • ЧЕСТИТО , на СЪдържателитее

                    Коментар


                    • и от тук ще клъвна някой лев дивидентче

                      Коментар


                      • Отлична компания с отличен бизнес

                        Коментар


                        • Тук от години разпределят поне 2/3 от печалбата като дивидент. Даже сега твърде малко изтеглят гърците. Аз очаквах по-голям дивидент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Дружба стъкларски заводи АД разпределя дивидент за 10-та година поред

                            Последна редакция: 27.06.2012, 13:47

                            Публикуване: 27.06.2012, 13:45

                            Автор: Емил Брандийски



                            На 26 юни се е провело годишното общо събрание на акционерите на Дружба стъкларски заводи АД-София. На него е било решено дъ бъде разпределена като дивидент сумата от 11 773 629.12 лв.


                            Брутния дивидент на 1 акция е 0.22 лв.

                            Изплащането на дивидента ще става чрез клоновата структура на Юробанк И Еф Джи България АД.

                            Това е десетата поред година в която Дружба стъкларски заводи АД разпределя дивидент.
                            гърците яко теглят сухото тука, не знам дали това е добро за тсамо за тях или е добър сигнал за акционерите на дружеството

                            Коментар


                            • БРП

                              Какво се случва тук?

                              Коментар


                              • Дружба стъкларски заводи АД разпределя дивидент за 10-та година поред

                                Последна редакция: 27.06.2012, 13:47

                                Публикуване: 27.06.2012, 13:45

                                Автор: Емил Брандийски



                                На 26 юни се е провело годишното общо събрание на акционерите на Дружба стъкларски заводи АД-София. На него е било решено дъ бъде разпределена като дивидент сумата от 11 773 629.12 лв.


                                Брутния дивидент на 1 акция е 0.22 лв.

                                Изплащането на дивидента ще става чрез клоновата структура на Юробанк И Еф Джи България АД.

                                Това е десетата поред година в която Дружба стъкларски заводи АД разпределя дивидент.

                                Коментар

                                Working...
                                X