IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://investors.aercap.com/phoenix....cle&ID=2271159

    акции за 427 милиона изкупени за четири месеца, не е зле за компания с осем милиарда капитализация - с този темп тази година ще си изкупят 15% от акциите
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Ако на някой му се рискува за много висок дивидент https://finance.yahoo.com/quote/AMZA/?p=AMZA. Etf който държи master limited partnerships в US в midstream сектора. Не се води MLP данъка е като на нормална акция. Тези ползват leverage така че внимателно с тях, но като им гледам графиката има някаква корелация с петрола.
      http://www.proflashgame.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        за 2 акции 11.20
        Импето държи дублиращи се числа, т.е. или 1 или 11

        Коментар


        • Импов, 11,20 са за бира и пържола, а не за плис-плис

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Дивидент от Allianz - пъкнал.

            5.6 кинта на акция след данъкът.
            за 2 акции 11.20

            Коментар


            • Дивидент от Allianz - пъкнал.

              5.6 кинта на акция след данъкът.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                Пренебрежително изказване, което не ти прави чест. Хората са различни - като подготовка, като възраст и като нагласи за инвестиране.
                Нямам акции по тази позиция.
                А, не си разбрал: нито намек за пренебрежителство нямам при мен - просто анализирам акцията в аспектът, разглеждан от темата. Ни най-малко не оспорвам това, че всеки сам си решава къде и какво да си купува и колко да го държи. Аз сметка другиму не държа.

                Кой това бе - Желязко?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Нозина колеги си обичат Фазерлес, но това: студен душ един вид. Акция тотално несгодна дивидентно дори при левченце дивидент, при половин лев пък е пълна смешка.
                  Пренебрежително изказване, което не ти прави чест. Хората са различни - като подготовка, като възраст и като нагласи за инвестиране.
                  Нямам акции по тази позиция.

                  Коментар


                  • оооо... гледам тук лудия поглед пак се е вихрил здраво

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      Нозина колеги си обичат Фазерлес, но това: студен душ един вид. Акция тотално несгодна дивидентно дори при левченце дивидент, при половин лев пък е пълна смешка.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/novini-i-anal...akciia-238385/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                          не това е важно, АМИ колко жабоци имаш от едните и/или от другите, за да се види, че си спечелил.

                          по колко имаш от едните и от другите???
                          Не ного. По 444. Привилегиите може да увелича.
                          Last edited by Императорът; 26.04.2017, 22:01.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            не това е важно, АМИ колко жабоци имаш от едните и/или от другите, за да се види, че си спечелил.

                            по колко имаш от едните и от другите???
                            Не знае, ще ги брои в края на годината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Привилегирован Жабок: 0.22 лв.

                              Прост Жабок: 0.25 лв.
                              не това е важно, АМИ колко жабоци имаш от едните и/или от другите, за да се види, че си спечелил.

                              по колко имаш от едните и от другите???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Импе, това не ти ли е сега най-доходната папира?! Из чужденеция данъка яко удря, баба меца бърка в медеца, нале?
                                Процентно е на нивото на повечето ми британски компании.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X