IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Искам като порасна да купя елката на Импето ..... нема такава елка, честно ....
    Аз още сега ще ти подаря моята .... елка... 69 набор е

    Коментар


    • Искам като порасна да купя елката на Импето ..... нема такава елка, честно ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
        За Елана агрокредит се очакват 0.0779ст на акция, 90% от печалбата.(не са гласувани още).Спииди,Булгартабак и Дружба ги чакаме да обявят до края на месеца.


        Благодаря за инфото. Успех ! За Албена и Монбат някой знае ли нещо?

        Коментар


        • За Елана агрокредит се очакват 0.0779ст на акция, 90% от печалбата.(не са гласувани още).Спииди,Булгартабак и Дружба ги чакаме да обявят до края на месеца.
          Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
          Колеги, има ли новини за размера на дивидента за следните компании, че аз лично не съм забелязал, но може да съм пропуснал. Става въпрос за следните компании: Булгартабак, Албена, Дружба стъкларски заводи, Монбат, Спиди и Елана Агрокредит. Благодаря предварително.

          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Импов , ти беше казал, че си продавал и ХЕС и МЦХ..
            М+С ме изпързаляха да ги продам кафеджиите - дано са проклети. Ако не бяха те - пак бих разпродал частично като се имат предвид сегашните цени и доходности, но щях и да си оставя. Хесовиците също ги бях махнал по едно време, но пак си купих по-миналата година, докато още бяха сгодни.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Импов , ти беше казал, че си продавал и ХЕС и МЦХ..

              Коментар


              • Киро и Здравко - вече не знам колко ного пъти казвам, че не съм си продал Хесовиците: имам си.

                Зная - 17.1 стинки дивидент. Но разликата с BMW към момента е несъществена - 3.11% за ХЕС срещу 2.98% за немците и то само защото там повече чешат. Ford и Daimler бият ХЕС по доходност...за британските пък да не говорим.

                Иначе няма лошо да пишем и предварително какви дивиденти предстои да бъдат снесени. Ето какво чакам в около скоро време - до около началото на юлий - основно тия с ясна сума и дата:

                - Ford - 01.06. - 0.15 $
                - Admiral group - 02.06. - 0.515 Бабета
                - BP - 23,06 - 0.10$
                - Shell - 26.06 - 0.47$
                - Coca cola - 03.07 - 0.37$
                - HSBC - 05.07 - 0.10$
                - GSK - 13.07 - още неопределен размер на.
                - Златен лев - 0.33 лв - не зная кога ще снесат.


                Не ми се проверяват ексдивидентните дати, но за по-късните човек би могъл да се класира, ако ще. На г-н адмиралът - шестмесечен дивидент, на другите - тримесечен, на Златният кинт - годишен - то се знай.
                Last edited by Императорът; 17.05.2017, 13:14. Причина: Предстоящо снасящи.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Е да, ама къде къде е по престижно да кажеш, че имаш акции от БМВ !
                  Да имаш ЧЕЗ верно не е престижно като БМВ, ама по сегашната цена дивидентната доходност е 8,80 %, а от началото на годината капиталовата е 58%, а за последната една година скочи от 115 лева на 274 лева. Ама друго си е като вземеш 20 евро дивидент от Франкфурт и се плеснеш у некой форум и станеш за смях.

                  Коментар


                  • И мощните компании излезаха по- малко мощни от родните..И отделно жулене със данъци..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Импов много сгреши като продаде ХЕС
                      Е да, ама къде къде е по престижно да кажеш, че имаш акции от БМВ !

                      Коментар


                      • Импов много сгреши като продаде ХЕС

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Дивидент от BMW - пъкнал. 2.575 еврака след данък.

                          Това е специално за Импето

                          HES16 Май 2017 17:55

                          Дивиденти

                          Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол

                          Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи уведомление за паричен дивидент.
                          Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 16-05-2017 г. в Ямбол 8600. На ОСА е гласуван дивидент за 2016 г. в общ размер на 3274876 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.18 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.171 (само за акционери физчески лица) лв.





                          Коментар


                          • Колеги, има ли новини за размера на дивидента за следните компании, че аз лично не съм забелязал, но може да съм пропуснал. Става въпрос за следните компании: Булгартабак, Албена, Дружба стъкларски заводи, Монбат, Спиди и Елана Агрокредит. Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Дивидент от BMW - пъкнал. 2.575 еврака след данък.
                              по 4 броя са си 10 евро отвсякъде

                              Коментар


                              • Дивидент от BMW - пъкнал. 2.575 еврака след данък.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X