IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

    още малко и оргазъм ще получиш като споменаваш тези вредни жаби
    хахахахахаха
    Защо вредни, бе - Желязко - защото снасят кат` тако`а 11-а година вече ли? Това е най-дивидентната компания на БФБ - не мога да си представя дивидентно ориентиран инвеститор да си няма Жаби.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Ми на София Комерс: защото старата им емблема бе господарски жабок с корона, а новата е една ного стилна фасетирана жаба-оригами.
      още малко и оргазъм ще получиш като споменаваш тези вредни жаби
      хахахахахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение

        Импе, свикнал съм на неописуемия ти исказ, ама сигур съм пропуснал. На кои викаш жабоци и защо
        Ми на София Комерс: защото старата им емблема бе господарски жабок с корона, а новата е една ного стилна фасетирана жаба-оригами.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Дивидент по Простите Жабоци - пъкнал.

          Браво на Ирен и другите жабешки господари - скорострелство един вид, щом изпревариха дори Атерата Чакаме и по Привилегированите Жабоци.
          Импе, свикнал съм на неописуемия ти исказ, ама сигур съм пропуснал. На кои викаш жабоци и защо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            Хубава статийка, обаче:

            "...все повече свободен ресурс, най-вече на домакинствата, ще търси доходоносен пристан..."


            Надали ного пари "на домакинствата" ще се насочат към БФБ, защото огромната част от хората мислят акциите за някакво мошшшшшеничество, а някои и горнаха като` тако`а Седма-Осма година. От друга страна - ако ного хора се покатерят на нашият клон, той ще стане твърде претъпкан и или ще ни стане несгоден да висим на него, или ще се счупи - или пръво едното, после другото.

            Впрочем ако стане пръво едното, аз ще избягам тоя път, преди да чакам другото.

            Просто БФБ няма потенциал да поеме дори 2-3% от спестяванията на хората - било директно, било през фондове. Като цяло тоя процес върви (пенсионните фондове най-трайно, равномерно и стабилно се гувичат) поради което като цяло дивидентната несгодност е все по-отчетлива. 2-3% мене не ме кефят.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Дивидент №2 от ВР - пъкнал. 0.0882 евроцента на акция.

              Дивидент от Атерките - тоже пъкнал. 0.1615 стинки на акция.

              Дивиденти: хубаво.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                За коя компания говориш?
                дървените храни на българия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  само ВЕЛИКОТО ДРЪво го няма в списъка. къде е сашко бързо да ги смъмри
                  За коя компания говориш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    само ВЕЛИКОТО ДРЪво го няма в списъка. къде е сашко бързо да ги смъмри

                    Коментар


                    • Мазньото да каже колко сосно дивидентченце му снесоха мекомките.
                      Last edited by Имхотеп; 26.06.2017, 23:42.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Импе, само дивиденти май са ти в главата в последно време!!??? А щеше ли да бъде чичо Уорън такъв лагерфелд ако раздаваше деведЕнти от кинтите на б.хатауей!!??)))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • http://www.capital.bg/biznes/moiat_k...r=facebook#_=_

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Аз зная какво говориш, но не разбирам идеята ти. И Българските компании снасят дивиденти, и небългарските също тоже снасят дивиденти. Къде е проблемът? Защо да не сравняваме едните с другите? Да не е извратено човекът да цоца дивидентченца сосни от цял свят?

                            Не: не е извратено.
                            Сравнявай ги по - доходност, няма проблем , а не по това ,кой кога плаща . Ясно е ,че в БГ са на годишна база.
                            Last edited by lareman; 25.06.2017, 19:38.
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                              Не се прави,че не разбираш.

                              Говоря за БГ пазар.
                              Аз зная какво говориш, но не разбирам идеята ти. И Българските компании снасят дивиденти, и небългарските също тоже снасят дивиденти. Къде е проблемът? Защо да не сравняваме едните с другите? Да не е извратено човекът да цоца дивидентченца сосни от цял свят?

                              Не: не е извратено.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Е: че Ford да не е пъпешарница?
                                Не се прави,че не разбираш.

                                Говоря за БГ пазар.
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X