IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези каролци взеха да ме изнервят. Гледам че днес (вероятно) имам приход по сметката, но не мога да разбера откъде. Имат някаква справка за финансови транзакции, но там пишат нещо от дъжд на вятър. Дивидента на атерите ги преведоха на 27, и чак днес това е отразено в справката. И сега как да си направя баланса? Някой който е на карол, получавал ли е днес дивидент, и разбрал ли е откъде?

    Last edited by dzk; 03.07.2017, 21:38.

    Коментар


    • https://bgtrader.elana.net/bg/pazarn...zvrushtaemost/

      Коментар


      • Хора: някой получи ли дивидентът за пръвото тримесечие от Shell? При мен - проблем - и при другите клиенти на моят посредник - от бамката по веригата вместо дивидент им пратили парченца от акции - сега посредниците се борят да оправят туй.

        При вас - ако сте от други посредници - има ли проблем?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

          Ако вземем персонажите от приказката за мравката и щуреца, участниците във форума по-скоро планират да трупат "за зимата", отколкото да харчат дивидентите си за плис-плис.

          Ето и обобщение на резултатите от анкетата:

          Дивидентен сезон 2017
          Браво за анкетката, резултати: неизненадващи. За реинвеститорството - за мен единствената компания - дето ми привлича интересът туканка - това е Елана агрокредит, защото там делът ми - още малък, а ми се ще да е повече. За разлика от туй - интересуващите ме компании навън са ного-ного.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

            И тук ли имаш бе Импе ,ти направо си като ПОК ,бре
            Това е нормално: Gazprom и Shell могъщ дългосрочен газов микс са - най-най-големият доставчик на газчица в Европа (скоро Китай, Индия и Япония) и най-големият газов доставчик в САЩ.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
              Моля, отделете време за още едно пазарно проучване.
              Благодаря.

              Дивидентен сезон 2017 г. на БФБ
              Ако вземем персонажите от приказката за мравката и щуреца, участниците във форума по-скоро планират да трупат "за зимата", отколкото да харчат дивидентите си за плис-плис.

              Ето и обобщение на резултатите от анкетата:

              Дивидентен сезон 2017

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Импов, гледай след многото сосни дивиденти да не пропуснеш пак плис- плис..Аз два пъти ще ходя на плис- плис..

                А аз цяло лято всеки ден!

                Коментар


                • Импов, гледай след многото сосни дивиденти да не пропуснеш пак плис- плис..Аз два пъти ще ходя на плис- плис..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Определен дивидентът на Gazprom - според очакваното: 8.0397 рублички, ексдивидентна дата 20 юли. Тоест на АДР-ченце (по настоящи валутни курсове) се падат по 0.1904 зеленички след данък 30%.

                    Същевременно Арбитражният съд в Стокхолм отсъди: хохълската "Нафтогаз" да плати на "Газпром" 1.7 МБ зеленички обезщетение.
                    И тук ли имаш бе Импе ,ти направо си като ПОК ,бре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abonchev1 Разгледай мнение
                      Здравейте,

                      Притежавам акции на АТЕРА като физическо лице и като юридическо (фирмата ми), Дивидентът за притежаваните от фирмата ми книжа го получих по фирмената банкова сметка в началото на седмицата, а този като физическо лице все още не. Трябва ли да се притеснявам?
                      не

                      Коментар


                      • Здравейте,

                        Притежавам акции на АТЕРА като физическо лице и като юридическо (фирмата ми), Дивидентът за притежаваните от фирмата ми книжа го получих по фирмената банкова сметка в началото на седмицата, а този като физическо лице все още не. Трябва ли да се притеснявам?

                        Коментар


                        • Определен дивидентът на Gazprom - според очакваното: 8.0397 рублички, ексдивидентна дата 20 юли. Тоест на АДР-ченце (по настоящи валутни курсове) се падат по 0.1904 зеленички след данък 30%.

                          Същевременно Арбитражният съд в Стокхолм отсъди: хохълската "Нафтогаз" да плати на "Газпром" 1.7 МБ зеленички обезщетение.
                          Last edited by Императорът; 01.07.2017, 00:45. Причина: Проклети данъци.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Дивидент по Привилегированите жаби - пъкнал.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              veche mojesh da si predstavish
                              Ти ли: че ти си спекулантин... или вече не си ли?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Защо вредни, бе - Желязко - защото снасят кат` тако`а 11-а година вече ли? Това е най-дивидентната компания на БФБ - не мога да си представя дивидентно ориентиран инвеститор да си няма Жаби.
                                veche mojesh da si predstavish

                                Коментар

                                Working...
                                X