IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
    При Карол,при мен и трите дивидента бяха осчетоводени на 07.07.Супер бързо много съм доволен.

    това при кой посредник ?
    Last edited by mirodimit; 11.07.2017, 12:48.
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      3CZ-Кога да чакаме дивидента от 14 ли беше ,че миналата седмица го изконсумирах предварително на морето
      Ето това е най-правилно инвестирания дивидент

      Коментар


      • 3CZ-Кога да чакаме дивидента от 14 ли беше ,че миналата седмица го изконсумирах предварително на морето

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
          CENHL ги получих сутринта в Карол ...
          +1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

            Ако HES е потвърден, би ли някой потвърдил същото и за CENHL и ELHIM? По моите бази данни и те са за днес...
            CENHL ги получих сутринта в Карол дам.
            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Дивидент от Хесовиците - пъкнал.
              Ако HES е потвърден, би ли някой потвърдил същото и за CENHL и ELHIM? По моите бази данни и те са за днес...

              Коментар


              • Дивидент от Хесовиците - пъкнал.





                bnight - дали Доналдът ще им даде данъчна ваканция или ще ги очеше двойно за укриване на данъци, това не се знае. Отделен въпрос, че ако искаха да инвестират тия пари - имат възможности да го направят и извън Щатите. Разплащаниците са въпрос на софтуер и организация - точно в подобни бизнеси конкуренцията е толкова голяма, че няма никаква сигурност дори за лидерите. Например онлайновите платежни системи - Пейпалът дълго време бе лидер - но сега са толкова ного вече - половината руски и ного от тях - по изгодни от. За мен ресурсните компании са ного по-силни и стратегически сигурни от високотехнологическите, но всеки си знае.

                Нека не оспавмаве вече специализираната тема моля аз обаче.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  В началото пробвах и с Ябълчицата. Малко ме съмнява мнението ти - високотехнологическите компании са по-рискови, защото по-лесно могат да бъдат изместени от ресурсните. Винаги може да пъкне някой по-иновативен или просто по-късметлия и да изхвърли някой от сегашните лидери... разбира се - лидерът може да опита да го купи. Ябълчицата пропуска възможността си да стане наистина могъща компания ако реши да стане холдинг и да пусне силни корени и папала в цялата икономика - пазарувайки си силно дялово участие или цели компании. А те сега са заринати с кешовица и не знаят какво да я правят. В това отношение по ме кефи Pfizer - щото поглъщат други компании - и то големи - както акули плюскат тако`а. Отделно високотехнологическите са безобразно надценени, поне в повечето случаи.
                  Apple са заринати с кеш щото е в китай и не могат да го вкарат в страната когато Тръмп обяви данъчна ваканция ще си го приберат и ще дръпнат много напред. Даже сегашните нива около 142-45 ми изглеждат като страхотни нива за влизане че 10$ корекция тази акция много рядко прави. Те са рискови но с електроните разплащания са светлнии години напред и ще правят много пари.
                  http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    на оса на колата ходи ли?
                    Ного далече, бе
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение

                      В тази връзка Бъфет беше казал, че всеки трябва да си отговори на въпроса дали искат да го знаят като най-добрият любовник в света, докато в действителност е най-лошият или искат да го знаят като най-лошият любовник, докато в действителност е най-добрият.

                      В инвестирането мнението на околните няма значение, важна е само лично постигнатата доходност.
                      Чичикът е маниак. Няма нищо лошо в скромността дори у тлъст инвеститор, даже у ного тлъст... ама неговото вече граничи с противоестественост. Но нека не се отклоняваме от темата, която не е предназначена за бльъ-бльъ-бльъ - но е основно информационна.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                        Мен единствното с което някой може да ме впечатли е ако ми каже че има едни 1000-2000 акции на APPLE там са парите с толкова за 10 години не милионер се става ми милиардер.
                        В началото пробвах и с Ябълчицата. Малко ме съмнява мнението ти - високотехнологическите компании са по-рискови, защото по-лесно могат да бъдат изместени от ресурсните. Винаги може да пъкне някой по-иновативен или просто по-късметлия и да изхвърли някой от сегашните лидери... разбира се - лидерът може да опита да го купи. Ябълчицата пропуска възможността си да стане наистина могъща компания ако реши да стане холдинг и да пусне силни корени и папала в цялата икономика - пазарувайки си силно дялово участие или цели компании. А те сега са заринати с кешовица и не знаят какво да я правят. В това отношение по ме кефи Pfizer - щото поглъщат други компании - и то големи - както акули плюскат тако`а. Отделно високотехнологическите са безобразно надценени, поне в повечето случаи.

                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение

                          В тази връзка Бъфет беше казал, че всеки трябва да си отговори на въпроса дали искат да го знаят като най-добрият любовник в света, докато в действителност е най-лошият или искат да го знаят като най-лошият любовник, докато в действителност е най-добрият.

                          В инвестирането мнението на околните няма значение, важна е само лично постигнатата доходност.
                          чудесен синтез!!!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                            Мен единствното с което някой може да ме впечатли е ако ми каже че има едни 1000-2000 акции на APPLE там са парите с толкова за 10 години не милионер се става ми милиардер.
                            В тази връзка Бъфет беше казал, че всеки трябва да си отговори на въпроса дали искат да го знаят като най-добрият любовник в света, докато в действителност е най-лошият или искат да го знаят като най-лошият любовник, докато в действителност е най-добрият.

                            В инвестирането мнението на околните няма значение, важна е само лично постигнатата доходност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              в обществото има някакво предубеждение, че това е най-скъпата и елитна акция на света - като кажеш пред група хора (небрежно, то се знай) че си имаш "някоя и друга акция на Coca cola" - с ного различни очи те гледат така да се каже един вид, нали разбираш `начи. Ха-ха.
                              Мен единствното с което някой може да ме впечатли е ако ми каже че има едни 1000-2000 акции на APPLE там са парите с толкова за 10 години не милионер се става ми милиардер.
                              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                А, купих си заради приличният дивидент, когато тепръва се учех - и не отчитах тежки данъци и т.н. - но все пак прилапах на прилична цена. Винаги ще има кой да смуче количка, дори когато Чичо Уорън се озъби - щото той ного я лочи. Нямам ного - това ми е от най-малките позиции. А и - да - кеф цена няма - в обществото има някакво предубеждение, че това е най-скъпата и елитна акция на света - като кажеш пред група хора (небрежно, то се знай) че си имаш "някоя и друга акция на Coca cola" - с ного различни очи те гледат така да се каже един вид, нали разбираш `начи. Ха-ха.

                                Миро Димитров - ного рано, бе - дивидент на Хесовици - те обещаваха: от 10-ий да плащат.
                                на оса на колата ходи ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X