IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    za какъв период от време е този дивидент?

    ====================================

    Има ли някоя компания от БФБ която вече е раздала дивидент за 6 месеца след като миналата година промениха закона и вече е възможно това?
    няма как - рано е!
    Сега разпределят печалбата за 2017, а закона аз го разбирам че разрешава след излизането на 1Н отчета да раздадат част от печалбата без да чакат догодина.
    Last edited by tony1975; 05.02.2018, 21:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
      Предложен дивидент от Елана Агрокредит АД е в размер на 1 622 699,23лв. Брутен дивидент на акция - 0,085846192лв. Аз съм доволен
      za какъв период от време е този дивидент?

      ====================================

      Има ли някоя компания от БФБ която вече е раздала дивидент за 6 месеца след като миналата година промениха закона и вече е възможно това?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Предложен дивидент от Елана Агрокредит АД е в размер на 1 622 699,23лв. Брутен дивидент на акция - 0,085846192лв. Аз съм доволен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          И жабоци.

          За мен е противоестествено инвеститор дивидентаджия, да няма пукнат жабок в портфейлът.
          Ето тука малко информация за "промоции" по американските дивидентаджийски акции:
          https://seekingalpha.com/article/414...814e5c7135bb0c

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            и жабоци ли импе, да квакат в портфейла?!))
            И жабоци.

            За мен е противоестествено инвеститор дивидентаджия, да няма пукнат жабок в портфейлът.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • и жабоци ли импе, да квакат в портфейла?!))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Въпрос. Съвсем сериозно. Относно начисляването на дивиденти при дълги позиции и отчисляването им при къси позиции при търговия на индексите DAX и DJI. Това ли са датите през тази година които да очаквам, това да се отрази при инвестициония посредник, показани на този сайт.

                http://www.dividendenchecker.com/dividend-dax.php
                Я, ако не бях погледнал линкът, нямаше да забележа, че Allianz пак е над 200 кинта - а нозина тука ме съветваха да не инвестирам в !!!

                И аз гледам - за дивидентите този сайт - спазват датите - мисля
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Е, щом те кефи...

                  Но си имай едно наум - аз бих прехвърлил половината си инвестиция към други могъщи неща... но ти си знаеш.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • аз съм доволна, всичко друго са подробности

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                      Импе кво ще кажеш за Боинг, мойта любима хартия?
                      Боинг любимецът на Уолстрийт?
                      Статията е просто мнение Разбира се - компанията - добра - и сам съм я гледал - но цена на акцията 30 пъти над очакваната печалба - това е ного.
                      Сравненията с Букчето са неособено смислени - защото Боинг е ного по-стратегическа и трудна за изместване компания.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Импе кво ще кажеш за Боинг, мойта любима хартия?
                        Боинг любимецът на Уолстрийт?
                        Компанията получава по-висока оценка от гиганти като Facebook и Google

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          Ок, мерси.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            Здравей, Ferry! Данък дивидент в Германия 26,38% ли е ?
                            25 + 1 и нещо ~ 26,35


                            https://www.steuerklassen.com/finanz...uer/berechnen/
                            Last edited by Ferry; 17.01.2018, 18:14.

                            Коментар


                            • Благодаря, за отговoра Ferry.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                за ДАКС да, но е добре да следиш eGM: Expected date of the next general meeting, т.е. за точната дата на ОСА в страницата на компанията.
                                случва се очакваната дата да бъде променена.
                                Здравей, Ferry! Данък дивидент в Германия 26,38% ли е ?

                                Коментар

                                Working...
                                X