IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Дивидент от ВР - пъкнал. 0.082 еврака на акция.

    Дивидент от Coca cola - пъкнал. 0.275 зеленички на акция.

    И двата: тримесечни.
    има ли за 1 кафе от автомата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      хехе-мехе, като гледам май вече от форума ще научаваш новините за софарма )))
      Колкото -толкова, аз съм избрал да подкрепя и инвестирам в българска икономика и компании, ти като стана чуждопоклонник - Успех!
      Юни чакам от СОФАРМА АД по сметката ми около 2бона и още 0,5-1К октомври или ноември!
      Желая подобна радост и на теб!
      И аз ценя българското икономика, и си държа основната група активи в - ама доходността на баш Софармата, ного мижавичка, брат Че аз от Pfizer вземам повече, дето е супертежка и ме дерат с 30% данък...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Хе-хе - и по колко ще дават - по 2.8 стотинки ли?

        Един дивидент, за да се дели - трябва да е достатъчно сосен.
        хехе-мехе, като гледам май вече от форума ще научаваш новините за софарма )))
        Колкото -толкова, аз съм избрал да подкрепя и инвестирам в българска икономика и компании, ти като стана чуждопоклонник - Успех!
        Юни чакам от СОФАРМА АД по сметката ми около 2бона и още 0,5-1К октомври или ноември!
        Желая подобна радост и на теб!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          и Софарма е заявила промяна в устава с цел изплащане, но няма официално изявление - шефа на предното събиране каза че ще дават и 4 пъти в годината да има възможност пак ще давали.
          Хе-хе - и по колко ще дават - по 2.8 стотинки ли?

          Един дивидент, за да се дели - трябва да е достатъчно сосен.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            Досега май само Корадо на БФБ са заявили че ще плащат 6-месечни дивиденти, или се бъркам?
            и Софарма е заявила промяна в устава с цел изплащане, но няма официално изявление - шефа на предното събиране каза че ще дават и 4 пъти в годината да има възможност пак ще давали.

            Коментар


            • Досега май само Корадо на БФБ са заявили че ще плащат 6-месечни дивиденти, или се бъркам?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                Само че тая цена е при 48/бочка! А сега при 62 , е 3,90 - 3,95! Според мен,чисто фундаментално е по-добре в момента да се купи при "новите санкции",отколкото да се чакат още 5-10 ялови пейролса, което поставено в хоризонт 2019 и минаване на неутрални лихви от фед при равни сегашни условия ще е добра новина за сток-маркета и рейндж 50-70 за нефта каквато е целта на Русия и опечените (опек).


                Все пак Газпром е по газчицата, Вова. А цената на газчицата си подскача нагоре-надолулу както и скимне.
                Има и друго - тази акция е ного сезонна - лятото пада (щото забравят колко могъща и важна компания е туй), ама зимата се сещат и - скача. Човекът може да си купува юни на 3.58 и зимата да шитка на 4.18, като междувременно забърсва и дивидент. Мислил съм си го туй, ама аз съм неспекулантче.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Дано паднат под 3.38 еврака за АДР-че, което понякога се случва - за да се нагувича.
                  Само че тая цена е при 48/бочка! А сега при 62 , е 3,90 - 3,95! Според мен,чисто фундаментално е по-добре в момента да се купи при "новите санкции",отколкото да се чакат още 5-10 ялови пейролса, което поставено в хоризонт 2019 и минаване на неутрални лихви от фед при равни сегашни условия ще е добра новина за сток-маркета и рейндж 50-70 за нефта каквато е целта на Русия и опечените (опек).



                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Дивидент от ВР - пъкнал. 0.082 еврака на акция.

                    Дивидент от Coca cola - пъкнал. 0.275 зеленички на акция.

                    И двата: тримесечни.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                      Импов, доста е неуместно сравнението на Мъск със жабите..
                      Прав си, наистина. Жабокът, 11 години вече - прави печалби и раздава ебаси дивидентите, а Тесличката не е снесла на акционерите си и един счупен цент - единственият който печели от нея е мъск.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Импов, доста е неуместно сравнението на Мъск със жабите..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Днес разгледах отчети на Тесла. Трябваха им средства, защото инвестират в нов завод и поточна линия, за новия модел 3. Купонът по облигацията е 5.3%.При издаването (5.73), в момента се търгуват на 80% от номинала - Тесла имат сериозни финансови проблеми...На 88% се търгуват, но това не влияе на Тесла - тя плаща фиксирана лихва до 2025 г...
                          Какво ще кажете, чудя се..Визионери са, но трудно им стават нещата..
                          За да си взема облизвация на тесличките, трябва да се търгуват на 18% от номиналът - и пак ще взема с треперене.

                          Как няма да имат сериозни проблеми - хем трупат загуби, хем и мъск си покрадва милиарди от? А тука жабешките господари ги разчекнахте, че са си прибрали няколко стотин бимберички от печалбата, плащайки същевременно съвестно дивиденти...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Днес разгледах отчети на Тесла. Трябваха им средства, защото инвестират в нов завод и поточна линия, за новия модел 3. Купонът по облигацията е 5.3%.При издаването (5.73), в момента се търгуват на 80% от номинала - Тесла имат сериозни финансови проблеми...На 88% се търгуват, но това не влияе на Тесла - тя плаща фиксирана лихва до 2025 г...
                            Какво ще кажете, чудя се..Визионери са, но трудно им стават нещата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Забелязваш ли какъв ръст на стойността на незавършеното строителство? Това е явно основно зарад Турският поток и Мощта на Сибир..
                              Това е,да!

                              http://www.interfax.ru/business/606732

                              http://www.interfax.ru/business/604525



                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                                Гледаш ли промоциите при американските адсиц? И Senior Housing и Омегата са в момента на промоция с по 10% дивидент - с W8BEN форма чисто ще остават 8.5-9% - заслужава си да се погледнат, въпреки че ги няма на ксетра. РЕйт хайковете малко ще ги ударят в следващата година, но тия фирми са за много дългосрочно инвестиране.
                                Знам, човек - ама - ного дерат през Франкфуртската - значи - за да вляза в тези - трябва да отделя повече средства, за да се нагувича по-сосно и така да намаля ефектът от.

                                Аз ного ценя твоето мнение и становище, както знаеш - и не съм ги изпуснал от наблюдението и от своите планове.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X