IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Къде тук виждаш име на посредника? Пишеш, аз императора съм чуждоземец и това е
    https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf
    Да, ама те ще кажат: "Чували сме за тебе, Импе - ти: прочут по целият свят, ама при нас като акционер е написано: "Euro finance"
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Само дето посредникът трябва да напише туй - а не ние - клиентите му. Аз тях ръчкал, ама...
      Къде тук виждаш име на посредника? Пишеш, аз императора съм чуждоземец и това е
      https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        посредника ти не ти е длъжен нищо относно темата плащане на данъци
        А когато акциите се водят на него?

        И аз не зная вече - нормативната база е безнадеждно объркана, прави ли ти впечатление? Мен не ми е проблем да плащам по 5%, ако навън са ми удържали по-малко, въпросът е, че няма документ с който да обоснова плащането... и няма кой да ми го издаде. Ако има - при снасянето на дивидент и превалутиране, тогава нещата са вече безнадеждно объркани - дори и чрез данните от компанията е трудно да се изчисли колко е изплатено в Бабета (например), а колко получил аз - в евраци.

        Спредов - да ти го тури рогоцифка.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          посредника ти не ти е длъжен нищо относно темата плащане на данъци
          С олигофрени не спори

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Само дето посредникът трябва да напише туй - а не ние - клиентите му. Аз тях ръчкал, ама...
            посредника ти не ти е длъжен нищо относно темата плащане на данъци

            Коментар


            • Само дето посредникът трябва да напише туй - а не ние - клиентите му. Аз тях ръчкал, ама...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                дивидента за щатски акции с подадена w8 форма е 10 или15 процента, ако си император повече щото се предполага че имаш пара
                някои брокери или банки през които се търгува имат политика според статута ти да ти предложат да си я попълн иш тази форма w8 от момета в който закупиш уса акции и си предпазен от големият данък за местен резидуал
                Last edited by Ferry; 15.04.2018, 01:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Имам предвид Испания. В САЩ също не бих инвестирал, макар че там е най-големия пазар. Просто да плащам 30% дивидент и отделно данък на капиталовата печалба ми идва в повече.
                  дивидента за щатски акции с подадена w8 форма е 10 или15 процента, ако си император повече щото се предполага че имаш пара
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                    Имаш предвид УСА ли. Ама нека императора се изкаже. Тои инвестира в слабо задлъжнели страни като България
                    Имам предвид Испания. В САЩ също не бих инвестирал, макар че там е най-големия пазар. Просто да плащам 30% дивидент и отделно данък на капиталовата печалба ми идва в повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      А не ви ли притеснява задлъжнялостта на държавата Испания? Мен лично би ме притеснявало да инвестирам в компании в Италия, Гърция или Испания. Всяка компания си е индивидуална разбира се, но винаги трябва да имаме едно наум когато инвестираме на тези пазари. Лично мнение разбира се...
                      Имаш предвид УСА ли. Ама нека императора се изкаже. Тои инвестира в слабо задлъжнели страни като България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Защо не ползвал Елана, имат доста борси, не само ксетрата? Аз сега я разучавам и има доста голям избор от акции и пазари. Ще чакам корекция само че, че при тия цени...
                        Защото съм от Евро финанс - още техните възможности не мога да изчерпя
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • А не ви ли притеснява задлъжнялостта на държавата Испания? Мен лично би ме притеснявало да инвестирам в компании в Италия, Гърция или Испания. Всяка компания си е индивидуална разбира се, но винаги трябва да имаме едно наум когато инвестираме на тези пазари. Лично мнение разбира се...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                            По добре red electrica ( де кохонес)
                            Las ganadoras del Ibex por dividendos
                            http://www.expansion.com/mercados/20...0058b45ed.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                              И тия ги няма на Ксетрата - ти си голям дразнител, бе
                              Защо не ползвал Елана, имат доста борси, не само ксетрата? Аз сега я разучавам и има доста голям избор от акции и пазари. Ще чакам корекция само че, че при тия цени...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                AENA -дивидент
                                AENA: Fecha de descuento: 17 de abril; fecha de pago: 19 de abril. Importe de: 6,5€.
                                И тия ги няма на Ксетрата - ти си голям дразнител, бе
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X