IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев бряг АД (SLB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

    ЗАСПАХМЕ.......

    Коментар


    • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

      Нели, кажи повече за ТИМ и SLB, какава е вероятността да придобият акции от дружеството. Това ще е гаранция че хотелиерите ще си плащат.

      Коментар


      • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

        Ima verioatnost TIM(sobstvenicite na SKELN,VPLOD,CCB etc.) da se dogovoriat da pridobiat majoritaren dial v SLB.
        razbirate li togava, kakvo shte stane sus SKELN i SLB??? koi kurorti shte se nadprevarvat spored vas v gonkata za dostigane na Albena???
        ---------
        PS: pro4etete vnimatelno temite SKELN vs. SLB i za RIVR!!!
        razkovni4eto se krie tam!!!
        uspeh

        Коментар


        • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

          Ima verioatnost TIM(sobstvenicite na SKELN,VPLOD,CCB etc.) da se dogovoriat da pridobiat majoritaren dial v SLB.
          razbirate li togava, kakvo shte stane sus SKELN i SLB??? koi kurorti shte se nadprevarvat spored vas v gonkata za dostigane na Albena???
          ---------
          PS: pro4etete vnimatelno temite SKELN vs. SLB i za RIVR!!!
          razkovni4eto se krie tam!!!
          uspeh

          Коментар


          • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

            от статиите в Дневник е видно, че големите миноритари са в конфликт с държавата. ясно е че държавата няма да им дава пари под масата, а ЕVN ще оставят държавата да се оправя. друг е въпроса как ще се управлават останалите активи, но все ми се струва, че ще е трудно да се покрият 30-40 милиона от баланса. така че ликвидационния дял няма да е под 40 лева.

            Коментар


            • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

              ЧУЖДЕСТРАННИ ИНВЕСТИТОРИ, КОИТО "ХАЛ-ХАБЕР" СИ НЯМАТ ОТ НАШИТЕ СИ ТУК СПЛЕТНИ, А ОЩЕ ПО-МАЛКО ОТ ФОРУМА НА ИНВЕСТОРА СА АБСОЛЮТНО СПОКЙНИ ОТ ИНВЕСТИЦИЯТА НАПРАВЕНА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ. ОСВЕН ТОВА, АКО СЛБ СЕ ПРОДАДЕ ПОД МАСАТА ТОВА ЩЕ Е НЕГАТОВЕН СИГНАЛ КЪМ ИНВЕСТИЦИОННАТА ОБЩНОСТ, А ТОВА НАДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ ДОПУСНЕ ! ОСОБЕНО В ТОЗИ МОМЕНТ ! ДЕРЗАЙТЕ)

              Коментар


              • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                mnogo mi e interesno tiq koito ne vqrvat v slb..... zashto pishat v tazi tema... nali nqmat akacii kvo vi dreme ... nie shte gorime )) a slb nqma da go svaqt ot borsata.. tova e nai-golqnata glupost deto nqkoi q pusna ...

                Коментар


                • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                  Това явно е единственото дружество, което всеки инвеститор ти вика "ще стане 50 лв след ОСА" т.е. след 10- на дена и никой не купува дори на 25 лв. Обяснете ми го това нещо ))

                  Коментар


                  • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                    Нидейти така да лъжете хората. И сега има 5 дружества в ликвидация, които се търгуват на борсата. Това че е в ликвидация не значи че не трябва да са търгува.
                    Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                    Коментар


                    • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                      Точно това ще се случи, ама нека да наблюдаваме шоуто от първите редове, след ОСА.

                      Коментар


                      • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                        Dobre de, akcioneri i neakcioneri. Kato se svali ot targovia, akcionerite uvisvat i chakat likvidacionen dial. Nali taka? Kolko vreme shte otneme na SLB za likvodaciiata na tia aktivi. Lesno e da prikazvame, tva moje da se prodade za tolkova, tva struva min tolkova...A dali shte se prodade na takava stoinost i nai-veche koga e druga tema. Da ne se okaje taka, che akcioneri s po 20-30 akciiki da chakat 3-4 godini eventualno da polochat niakakav mizeren likvidacionen dial. Shtoto majoritaria moje da e pribral okolo 100 mil leva chisto (werno, che e durjavata), no kakva e garanciiata, che shte izplati likvidacionen dial v pulnata mu golemina?

                        Коментар


                        • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                          Само нащте инвеститорчета се надявад да стане чудото, та да забогатеят от ЛИКВИДАЦИЯ на дружество

                          Коментар


                          • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                            ликвидацията може да трае и 5 г. когато я прави тежката държавна машина
                            а и това е възможност за яко точене
                            досега от ликвидация май никой нищо хубаво не е видял

                            Коментар


                            • Какво като гласуват ликвидацията - непублично

                              статията в Дневник потвърждава тезата ми че ако се приеме решение за ликвидация , Сл бряг се сваля от търговия

                              Коментар


                              • Какво ще стане като гласуват ликвидацията

                                300 декара земи по мин 100 евро на квадратен метър е равно на 30 млн. евро само от терените. И както беше казано, към тая сума трябва да се прибави ЕРП-то, хотела, ВиК, краткотрайните активи, администрацията, пазара и вземанията, които никак не са малко. 50 лева може и да е консервативна прогноза при ликвидация.
                                Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                                Коментар

                                Working...
                                X