IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев бряг АД (SLB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • СД ще иска одобрение за продажба на бившия стол "Балкан" за 715 хил.лв,като първо ще го предложи на община Несебър,от където имали интерес.

    Имота е с №
    51500.506.493, к.к. СЛЪНЧЕВ БРЯГ - ЗАПАД,площ 4491 кв. м.В него има сграда 51500.506.493.1, брой етажи 1,застроена площ 3032 кв.м, и Сграда 51500.506.493.2,склад, брой етажи 1, застроена площ 153 кв. м,Сградите очевидно са за събаряне,тогава ако цялата цена е за терена се получава 81 Е./квм. Дори събарянето и разчистването да струва 100 хлв. цената пак ми се вижда ниска-93 Е/квм за терен с изградена инфраструктура.
    Обекта е бил предлаган за продажба на търг с начална цена 704300 лв през 2016,но не е имало интерес.Миналата год. от Община Несебър се интересували от парцела за разширяване на училището по туризъм.Интересно е,че в обявата за ДР в т.14 е допусната грешка в кад. № на имота

    СД на заседание от 13.03 възлага подготовката на проект за отделянето и продажбата на 608 квм от уличната инфраструктура на ПИ 51500.505.293.Това е до Виктория.

    Тази тенденция за продажба на имоти на парче за да се покриват текущи разходи никак не ми харесва.Трябва да се продаде всичко на куп и да се ликвидира дружеството.

    Коментар


    • Цените за инфраструктура и услуги в „Слънчев бряг“ ще са с 50% по-ниски това лято Лошо...

      Коментар


      • Надали ще се разходя за ОС, но ако ти се занимава и трябва пълномощно - насреща съм

        Коментар


        • Хем сърби, хем ....
          Купих по-малко отколкото исках, но може да съм се набутал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            от кой тогава?

            чакате милиони за нещо което носи няколко стотин хиляди оборот и без никаква печалба вече години наред...
            Точно така, колега.
            На това разчитам и много се надявам, отговорните служители в принципала и МС
            да разсъждават по същия начин.
            Защото считам, че първата стъпка към нормализиране състоянието на Дружеството е приватизация
            на държавния дял.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение

              Ликвидция-това е най-логичното решение.

              Или поне да започнат да събират вземанията си от хотелиерите.
              какви са тези взимания от хотелиери? договори имате ли?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

                Не и от тези двете.
                от кой тогава?

                чакате милиони за нещо което носи няколко стотин хиляди оборот и без никаква печалба вече години наред...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • На 8 септември 2017 Ангелкова заяви следното: "Най-късно до месец (тоест до 8 октомври 2017) Министерството на туризма ще предложи варианти за бъдещето на "Слънчев бряг" АД. Това съобщи министърът на туризма Николина Ангелкова пред депутатите по време на парламентарния контрол в отговор на въпрос за финансовите резултати на дружеството с държавно участие и визията за развитието му."

                  От 8 октомври 2017 мина сумати време,а НИЩО не е предложила злополучната министърка като варианти за бъдещето на "Слънчев бряг"АД!

                  Притежавам акции във въпросното дружество - не е препоръка за инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    не съм запознат, но тук какво очаквате всъщност???
                    Ликвидция-това е най-логичното решение.Или поне да започнат да събират вземанията си от хотелиерите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      от държавата или от община несебър?
                      Не и от тези двете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

                        Търгово
                        от държавата или от община несебър?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          не съм запознат, но тук какво очаквате всъщност???
                          Търгово

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                            Община Несебър от много години получава упреци, че не инвестира в „Слънчев бряг“. Както изглежда, именно това е причината за внасянето на поправката, свързана със задължителните разходи на общините по посока на националните курорти. Надявахме се на повече..Някой му писна да чака.
                            не съм запознат, но тук какво очаквате всъщност???
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Община Несебър от много години получава упреци, че не инвестира в „Слънчев бряг“. Както изглежда, именно това е причината за внасянето на поправката, свързана със задължителните разходи на общините по посока на националните курорти. Надявахме се на повече..Някой му писна да чака.
                              Last edited by kaputov; 13.02.2020, 16:51.

                              Коментар


                              • На Карол съм, колега. Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X