IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгар Чех Инвест Холдинг АД (6B6 / BCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам на какво разчитат купувачите на тези нива... BCH има ясно изразена инвестиционна програма, а приходите към деветмесечието и особено към края на годината ще са в пъти по-големи от миналогодишните. Само забележете тренда от последните сесии

    Коментар


    • При първия етап на изграждането на Лазурен бряг се предвижда да бъдат вложени 6 млн. лв. и да се построи вилно селище. След това още между 2 и 3 млн. за вилни къщи.

      Коментар


      • С нетърпение очаквам консолидирания отчет за шестмесечието, тъй като холдинга стопанисва пет къмпинга : Атлиман, Нестинарка, Юг, Китен, а както знаем тази година навсякъде заетостта е на 100%

        Коментар


        • След като КФН е вписало увеличението на капитала значи до 3-4 седмици по сметките ще постъпят новите акции. Някои, който следи позицията може ли да каже докъде стигна проекта Лазурен бряг за изграждането на вилно селище.

          Коментар


          • "На 09.08.2006 Комисията за финансов надзор (КФН) вписа последваща емисия от акции на Булгар Чех Инвест холдинг (ВСН), в резултат от увеличението на капитала на дружеството, съобщиха от комисията... "

            Въпросът ми е, има ли някой, на когото по сметката му да са преведени безплатните акции от увеличението или да е чул за ориентировъчни срокове по позицията?

            Коментар


            • Da holdinga ima dobri proekti

              Коментар


              • Тук очаквам добър отчет. Ако излезна прав се мятам на влака.

                Коментар


                • Определено имаме потенциал за повече от предния макс, но не трябва да се забравя, че 6-ти е последната дата с право на глас в увеличението на капитала.

                  Коментар


                  • Виж графиката на BCH и ще разбереш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от boshko
                      А може и да се повтори случая от средата на Април
                      В дългосрочен план според мен посоката е нагоре.

                      Успех!
                      Какво е станало през април

                      Коментар


                      • А може и да се повтори случая от средата на Април
                        В дългосрочен план според мен посоката е нагоре.

                        Успех!

                        Коментар


                        • И на мен ми харесва тази сметка. Може да излезе вярна! Донякъде...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inside
                            Да, да, да, но до 6 юли очаквам и повишение до 6 кинта
                            И аз си правя такива сметки. Бързи 10-15% сега и нови 10-ина след увеличението

                            Коментар


                            • Да, да, да, но до 6 юли очаквам и повишение до 6 кинта

                              Коментар


                              • Някой тихичко си тъпче на 5лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X