IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена Инвест Холдинг АД (5ALB / ALBHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ALBHL

    Бай Благой браво бе пич.Само така с малките ... като юристчето всезнайко.

    Коментар


    • ALBHL

      To4no taka, koito se darjat kato tozi jurist li e madist li e i sa sas samo4uvstvieto na Niki Vasilev 4e bil blisal na ..... da se gonyat do dupka

      Коментар


      • ALBHL

        polismen
        Абе приятелю де го чукаш де се пука. Тебе пък кой те закача, каква наказателна отговорност. Ти какво искаш да стоя да гледам как някакъв мухъл нарекъл себе си джурисчето ме обижда, как обижда детето ми, как се бара на професор, че бил завършил западно основно образувание, но не му стигат мозъчни клетки за нещо повече и се надува като ихтиманска пуйка. Е няма да стане мой-човек. Те такива лайна ги навирам в кучи г.з. Ако иска да спори да спори с аргументи. Аз се заяждам само стакива, които ме обиждат и доста прекаляват. Така направи и джуравеца джурист.
        към тебе нищо лошо и малко е множко наказателна отговорност. Виж като му счупя лайняната тиква на джурисчето тогава може наказателна, ама иначе ще го попържвам където го срещна във форума.

        Коментар


        • ALBHL

          Ти изкара от 10 кладенеца вода бе, пич:-)))

          Коментар


          • ALBHL

            Май някой иска здраво да смъкне котировката на IBG! Превърна се единствено във форум за обмен на обиди. какво ви става бе хора???

            Коментар


            • ALBHL

              Предлагам на модераторите да заличат ника на Бай Благой заради изключителната му наглост и вулгарност. Мисля, че срещу такива индивиди трябва да се вземат спешни мерки и да носят дори наказателна отговорност за обидите и непристойното си поведение.

              Коментар


              • ALBHL

                Kvo stana tuka be

                Коментар


                • На Бай Благой

                  Джуристче, то се вижда че си прост. То само недразвили се, недоказали се и неоценени педали като тебе се изказват по този начин. Относно ника ми аз за разлика от теб няма нужда да доказвам че съм нещо повече с име или нещо друго. Аз където трябва съм се доказал и който трябва ме е оценил. А това че ти си може би, казвам може би някакво тъпо юристче с малка глава, къси крака и голяма уста дето свършват половината ... на София си е твой проблем. От тона ти става ясно че ти в живота не си постигнал нищо повече от едното си раждане, което не е и твоя заслуга. Университетите елитни сигурно си ги сънувал или някой ти е говорил за тях. А сега ще ти кажа в завършек и преставам с теб. Е.и си нали знаеш какво. Наври си ... отзад, защото и без това не можеш да я използваш. И гледай когато ........... ти го отпорват да не ти остане вътре, че тогава няма да можеш да си седиш на университетския задник. ...

                  Коментар


                  • ALBHL

                    Мале-мале, туканка ставали крамоли и без моето участие...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • На Бай Благой

                      Аз те определих като посредствен и прост и не смятам да слизам до нивото ти, за да споря с теб. А колкото до аргументите - с колко нули след единицата да ти ги извадя - с пет или шест, за да не се почувстваш зле (ник-а ти предполага, че си 40-50 годишно деде, а тона ти, че си с лоши обноски, комплекси и сигурно много грозна и крива жена дето те тупа вечер на поразия та идваш тук да си го изкарваш във форума). И при това, тези "аргументи" съм ги постигнал на борсата, а добрите си обноски и правилен български (и не само български) - в елитни университети, така че не само ти и децата ти (дано не приличат по нищо на теб), ами сигурно и още две поколения след тях няма да стемина нивото. Хайде сега, след този урок, наистина хващай "Чавдара" и бягай на село, че чесъна и шкембето те чакат... Успя ли да ми проследиш мисълта или се връща няколко пъти да препрочиташ. Знам, сложничък е изказа ми за теб, но както ти казах, няма да слизам до нивото ти ...

                      Коментар


                      • ALBHL

                        tu naistina se iztarkaha nestata
                        i to zastoto nisto smisleno ne se pishe za ALBHL
                        i za da prikluchim temata ste vi kaja che ne e zle da si kupite
                        ot tezi, koito prodavat sega.Samo kalkuliranata cena ot acciite na Alb
                        sobstvenost na ALBHL e nad 14 leva. Taka che ako iskate pomislete dali si zaslujava.

                        Коментар


                        • ALBHL

                          Jurist
                          Джуристче недорасло и не се хващай за думи, който съм сбъркал в бързината, а изкарвай аргументи и факти. Иначе си оставаш неудачник. Нали знаеш

                          Коментар


                          • ALBHL

                            Баш майсторе няма злоба бе приятелю. Просто тази тема с ALBHL много вече се изтърка и всякакви подвиквания за покупко - продажби са вик в пустиня.

                            Коментар


                            • ALBHL

                              Jurist
                              Абе бе маймун крастав. Аз теб да съм те обидил случайно. Селянин е на майка ти сина дето си е вирнал носът та чак не вижда по далеч от сополите по него. Не се прави на много важен и разбиращ. Те такива като тебе дето имат време да пишат без правописни грешки все едно се намират в литературен форум много са я прокопсали. Ако искаш да спорим извади аргументи а не ми използвай обиди за да не те навра там откъдето си излезнал. нали се сещаш гъзобрък сплескан :-))

                              Коментар


                              • ALBHL

                                Я виж ти - QUANTUM - професионален финансист, а търси мнения от хора, които покрай бума на БФБ направиха някой лев. Или събира мнения, за да прецени как реагира тълпата. Ама няма логика, защото той не признаваше sentiment traiding-а))

                                Коментар

                                Working...
                                X