IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев Бряг Холдинг АД (6SV / HSLB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • HSLB

    Да, онова беше изключение, доста отдавна. Драснах тук от носталгия :-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • HSLB

      Наистина си на всеки километър :-)

      Коментар


      • HSLB

        Ти нали с холдинги не се занимаваш????

        Коментар


        • HSLB

          Да... и аз имам много готини спомени от тоя холдинг... да купиш акции на 2.8 кинта и след 5 седмици да и шитнеш на 17.30...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • HSLB

            zdravei CuMoHa! :-)

            HSLB e dobro drujestvo, no ima maluk nedostatuk, 4e ne e mnogo likvidno!
            blagodaria za positive hints po povod niakoi zapitvania

            priatna ve4er

            Коментар


            • HSLB

              SAGLASEN SUM S TEB.

              Коментар


              • HSLB

                Че кое дружество подарява пари - според мен си стои много добре. Ако визираш мениджмънта - той не е по-различен от мениджмънта на Стара планина холдинг.

                Коментар


                • HSLB

                  TOVA DRUGESTVO NEPODARIAVA PARI.

                  Коментар


                  • HSLB

                    Не само на стадото - според мен резултатите хич не са лоши, да не забравяме, че има и дял в ПИМБ или както се казва сега. Не виждам с какво холдинга е по-лош от някои други, които по капитализация в момента струват много повече. Капитализациятаха н ХСЛБ е под 4 млн. в момента и спокойно може да премине 12-15 млн.

                    Коментар


                    • HSLB

                      SMIATA6 4E INVESTIRALIA V TAZI AKCIA 6TE POLU4I NE6TO?
                      MOGE BI ZALAGA6 NA STADOTO DA KA4I CENATA ?

                      Коментар


                      • HSLB

                        Според мен ХСЛБ е една от най-подценените позиции на пазара, като може да се сравнява единствено с Варна плод. Основните му акционери са същите, както и на Стара планина холдинг, който се търгува на 16 лева. В същото време само дела на ХСЛБ в СЛБ струва не по-малко от 18 лева на една негова акция. Освен това холдинга има вземания от дивиденти от Слънчев бряг, както и някои други пакети. Цена от 20 лева за мен е очаквана.

                        Коментар


                        • HSLB

                          SLIAZAL SI RANO OT VLAKA.
                          STIGNAHA DO 17 LV.
                          RISKOVA INVESTICIA.

                          Коментар


                          • HSLB

                            Най-екзотичната ми инвестиция през миналата година.Купувах го 5-6 месеца на цена 1.30-1.70 и колко мислиш събрах-719бр. по 1.58 средна цена.На 29. и 30.11 когато мажоритарите от СИК си прехвърляха пакет от 24% ги продадох на 4.98.Но в момента тези 24% са собственост на офшорки и мога да ти кажа че на тези нива в момента Екзотиката може да ти излезе скъпо.

                            Коментар


                            • Слънчев Бряг Холдинг АД (6SV / HSLB)

                              Разкажете ми нещо за "Сънчев бряг холдинг"АД
                            Working...
                            X