IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев Бряг Холдинг АД (6SV / HSLB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • hslb

    имат участие в уни банк и някакви вземания. нямат задължения. а който смята, че е евтино си купува, другите продават - нормално.

    Коментар


    • hslb

      струва ми се подценено, но може би се лъжа.
      ако е вярно, че имат 10% от слб (и нищо друго), би трябвало маркет кап на hslb да е 5,600,000 (т.е. 10% от маркет кап на slb), а те може би притежават и нещо друго. най-малкото имат кеш (и вземания).
      защо мислите че е толкова 'евтино'. всъщност дали е евтино или аз се заблуждавам???

      NB. лично аз съм оптимист за slb (притежавам го и чакам)))

      Коментар


      • hslb

        струва ми се подценено, но може би се лъжа.
        ако е вярно, че имат 10% от слб (и нищо друго), би трябвало маркет кап на hslb да е 5,600,000 (т.е. 10% от маркет кап на slb), а те може би притежават и нещо друго. най-малкото имат кеш (и вземания).
        защо мислите че е толкова 'евтино'. всъщност дали е евтино или аз се заблуждавам???

        NB. лично аз съм оптимист за slb (притежавам го и чакам)))

        Коментар


        • hslb

          в този холдиг само участието в слб предствлява интерес - 10.53%. но не е никак малко това

          Коментар


          • за znae6t

            Не съм аз, някой друг е бил.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • за netware5

              Да ама днеска добави, струва ми се

              Коментар


              • за znae6t

                SLB си го имам още от 21 лева.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • за червено

                  1.30. През IV-тото тримесечие на 2004 г. “Слънчев бряг холдинг” АД е отправил нотариална покана до “Слънчев бряг” АД за превеждане на дължимия дивидент за 2002 и 2003 година. През тримесечието от “Слънчев бряг” АД е преведен дивидента за 2002 год. След изтичане на срока на нотариалната покана е заведен съдебен иск за дивидента и дължимите лихви за 2003 г. общо в размер на 359 хил.лв.

                  http://www.bse-sofia.bg/download/fin....2004-kons.doc

                  Явно имат още нещо да взимат.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • за Симона

                    netware а СЛБ пак ли ти изкупи сутринта?

                    Коментар


                    • за Симона

                      http://www.bse-sofia.bg/download/fin...ojasn-kons.doc
                      През отчетния период е преведен дължимия дивидент от “Слънчев бряг “ АД, гр. Несебър за 2003 година в размер на 988 хил.лева

                      Коментар


                      • HSLB

                        мисля, че не са вземания от дивиденти, защото са представени като отпуснати заеми на свързани лица
                        и в поясненията към отчета за 2004 пише, че холдингът е получил всички дължими дивиденти от слб през последното тримесечие
                        друго предположение?

                        Коментар


                        • HSLB

                          Абе знаех си аз, че ти ми отмъкна пакетчето днес в 9:30. Ама и за мене остана малко по-късно -
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • HSLB

                            Ти откъде знаеш че не си купувам - днес също си купих. Какво искаш изведнъж да вдигна цената ли?

                            Коментар


                            • HSLB

                              Simona ne kazva6, za6to ne si kupi6 ot tezi tolkova evtini aktsii i za6to evrodiling prodavat i koe pyk tolkova si struva v HSLB

                              Коментар


                              • HSLB

                                Това са вземания от дивиденти от СЛънчев бряг. Ще им гиплатят след като продадат ЕРП-то. Но със сигурност са 100% събираеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X