IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой балон ке пукне пръв ... ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

    ОК, щом си решил да рискуваш давай. Ето ти спекулативни позиции: KREM, HIMKO, VIDA и STOM

    Коментар


    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

      sms, на борсата винаги има риск. Но едното е риск а другото е добре пресметнат риск.

      Коментар


      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

        Еврофутбол? ДА-ДА
        Не съм фен на ЦСКА, че да ги спонсорирам.
        По малак е от 2000. Кажи Спекулативни позиции, заштото аз си мислиа само за крем-а ама нещто маи се отказвам.
        Всичко е възможно,само желание да има!
        Делян Костов ;-)

        Коментар


        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

          А сериозно. На БФБ има 3-4 или 5 дружества в които спокойно може да се инвестира ( включая Петрол).В останалите трябва да се внимава.

          Коментар


          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

            Burov, nazdrawe! Пардон на български.Идват 4 почивни дни и съм си взел още 3, голям кеф. Утре последно ще се напрегна, за да несе прекарам.

            Коментар


            • Кой балон ке пукне пръв ... ?

              kam Dido
              zavisi ot portfeil-a ti.ako ima6 pod 2500-3000lv,vpuskai se v nqkoq riskovana poziciq(spekulativna)ako ti e po golqm......az bih si kupil na tozi etap ako se abstrahiram ot o4akvaniqta mi za borsata v blizkoto bade6te ZAHZ,BLABT ili IHLBL,KDN.
              Za parvite 2 oba4e 6te se naloji da po4aka6

              Коментар


              • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                Ох и на мен ми трябват парички и то бързи парички ама.... Кво ще кажеш да пуснем еврофутбол? ))

                Коментар


                • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                  da sms,i az v posledno vreme tarsq spasenie v Ironiqta.nadqvam se tova da ima6 predvid,ako ne sorry.az PET ne gi sledq no ne o4akvah pak da dadat divident.interesno.te spored men imat edin ot nai dobriq managment na drujestvata,listvani na BFB.uspehi natatak i ne se zamislqi mnogo za birite,skoro 6te se prisaedinq i az kam birenata kompaniq

                  Коментар


                  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                    Нищо не сам намислил. Просто се чудя откаде да изкарам парички.
                    А не сам професионалист като вас ;-)
                    Просто искам да чуя няколко мнениа, предложения.
                    Това е, ако някои иска да каже нещо да каже. Ще го изслушам, апак ще си прецениа дали е прав или не.
                    ;-)
                    Всичко е възможно,само желание да има!
                    Делян Костов ;-)

                    Коментар


                    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                      Теб май те хвана бирата а? Ами да ти кажа много хора чакат дивидент.

                      Коментар


                      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                        няма майтап, почнах четвъртата.Рядко се отпускам, защото ежедневието ме съсипва.Но ми трябва съвсееем малко за да ми се оправи настроението и това беше Петрол.По скоро подобриха ми настроението коментарите за тези прослувути 2 стотинки. Едва ли някой от вас е на борсата и чака дивидент от акциите (като дядо благой от Благоево).

                        Коментар


                        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                          Дидо, казвай направо какво какво пак си намислил

                          Коментар


                          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                            Ваня, защо залагаш точно на IHLBL?

                            Коментар


                            • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                              Като спекуланти, кое според вас е по-подходящо за спекула в краткосрочен план - Крем, IHLBL. Или може би нещо друго.
                              Всичко е възможно,само желание да има!
                              Делян Костов ;-)

                              Коментар


                              • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                                dano pone da ti stignat da si izbie6 3 biri

                                Коментар

                                Working...
                                X