IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой балон ке пукне пръв ... ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

    kam 270% nadolu.
    predstavi si 4e ima6 10 000 leva.
    50%korekziq i ima6 ve4e 5000.
    o6te 50%korekziq i ima6 ve4e 2500............
    sledi6 li mi mislata........
    popravete me kolegi ako gre6a

    Коментар


    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

      Видях го, видях го, виж си ти твойто @...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

        IMPERATORE VIJ SI @

        Коментар


        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

          Аз пък нямам нищо против срив. Тогава се окрупняват пакетите на добрите играчи, за сметка на неопитните.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

            а като си сметна портфейла с 300% надолу излиза много на минус, наистина се плаша!

            Всичко е на шега, BillWilliamsFan, не се засягай

            С най-добри чувства, успех!

            Коментар


            • Кой балон ке пукне пръв ... ?

              Абе ще слезе под нулата и мажоритарите ще ти плащат да им вземеш акциите... )))))))))))))))
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                BillWilliamsFan, и аз се притеснявам от падане, ама ти мина всякакви граници. Как индекса е паднал с 270%, то надолу не е ли максимум 100%?!?!?!?!

                Коментар


                • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                  BillWilliamsFan, и аз се притеснявам от падане, ама ти мина всякакви граници. Как индекса е паднал с 270%, то надолу не е ли максимум 100%?!?!?!?!

                  Коментар


                  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                    Само споко и яки нерви - още сме нагоре - скоро няма да се дадем, има време да гътнем кулата от карти - после яка пачка при продажбите и яки пакети при новите покупки и ще има...
                    Яхо-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о !!!!!!!!!!
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                      Добре де, нали наред с късите ще се въведат и маржин покупки???

                      Коментар


                      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                        Точно като нашата / Пирамидите излезнаха от Пловдив/ игра преди 5г Великий!! Голям цирк ще пада когато доде момента и страха поклати алчноста! Ще видим кой е проспал да продаде????
                        Умереният риск винаги печели ! ))))))

                        Коментар


                        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                          Влязохме в историята с най-бързо развиващия се индекс СОФИКС от началото на годината,ама защо така ми се струва,че годината не е приключила и можем да станем свидетели и на най-бързо сриващият се индекс в същата година???:-) знае ли човек-а пък и смееш ли да питаш.
                          А за балоните ще трябва изключително модерен “фотофиниш” да предцени кои ще са първите “изгърмяли”.
                          Късите са развръзката –ДА.никъде го нема това- първо си купи па после продавай-затова е само нагоре всичко(за сега) .

                          Коментар


                          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                            v Bulgaria, Sofix i real estate balonite shte puknat ednovremenno

                            Коментар


                            • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                              ni6to ne e kakto trqbva.v momenta situaziqta ni e zati6ie pred burq.nai razviva6tiq se index v sveta prez tazi godina e sofix.dokoga,pitam dami i gospoda.dokato stane qsna sadbata na Himko???ili dokati vavedat kasite prodajbi.spored mne 6te e dosta predi tqh.vseki investitor,dori i az,vapreki priznavam oskadnite mi poznaniq,znae 4e s vavejdaneto na kasite prodajbi zenite 6te huknat nadolu............mastitite u4astnizi 6te kasirat,tova e izvoda koito pravq az,dori i da ne e pravilen,100% ima drug,koito 6te dovede do sa6tiq rezultat.

                              Коментар


                              • як реститут

                                точна дата незнам-коментира се усилено,но явно се изчаква да се набълбукат "отворените" по-здраво за да е по-голямо шоуто и по-яка пачката.
                                Ще се познае по яката корекция на СОФИКС и по разрушителния трус придружено с яко,ама много яко пищене :-)))

                                за да се разбираме към кой е въпроса обръщайте внимание на графата ОТНОСНО.Темата е ясна;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X