IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой балон ке пукне пръв ... ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от avto11 Разгледай мнение
    НИ ще гърмят яко.Поне 30% надолу.По провесените табелки ПРОДАВА СЕ се познава.
    А старото вмирисано с поне 70%...'
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Netware5
      Байхойна ще е пръв
      Да - това го пропуснах - напълно е възможно Netware!! Мисля че по обяд май му гледах чарта. ОсЕни ме някакво съмнение, че може да се пробва да нарисува толкова красивия двоен връх и ако го направи ще бъде много красиво макар и едновременно зловещо)))) Да видим дали красотата ще спаси света ?!)))) Но байкойна наистина може да е авангардното събитие))))) Сатоши накамото, - насакото яката)))))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • НИ ще гърмят яко.Поне 30% надолу.По провесените табелки ПРОДАВА СЕ се познава.
        Ни няма да гърмята с 30%))) Дори няма и с 0% )))) Лоша новина, но човек тр. да е готов да се сблъска с неочакваното))) Това ми е сега работния вариант. Нямам причина да го искам, Няма да купувам имоти. имам 2 къщи на главата и 2 парцела, които не смятам да застроявам, нямам желание за още, няма и да продавам))) Просто няма причина според мен в скоро време НИ да падат както камъните са падали от едноименната песен))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • НИ ще гърмят яко.Поне 30% надолу.По провесените табелки ПРОДАВА СЕ се познава.
          http://avtokurs.alle.bg

          Коментар


          • Байхойна ще е пръв
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • бурканбанк ке гръмне пръв))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • тука някакви нови предложения?
                всъщност то няколко вече гръмнаха, ама не искам да ги назовавам, защото набабанилите се в тях ще изпаднат в истерия.
                Last edited by Бик в атака; 08.08.2017, 18:33.
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Зачетох за да си спомня, наистина с усмивка през зъби)))) А поздравления все пак за иезуита за пророческия въпрос
                  Първоначално изпратено от iezuita
                  вече е по-актуален въпроса кой ще е по-първи - меком или хдпат ?
                  иезуита Игнасий добре ви е обучил)))))))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Тая тема едно време ми беше любима
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Да, в момента лихвите са такива, но вървят надолу. Банките са пълни с пари и вече нямат нужда да плащат високи лихви.
                      +1, може и да не се пукне, но бавно ще издиша .....for sure...

                      Коментар


                      • хи -хи, страшни терминологии и тълкуване на проблемите.

                        Коментар


                        • Това с жилищния балон в Китай се дъвче по медиите от 2009 насам пък нищо... просто slowdown...
                          Според мен празните градове са признак на long-term проблеми, а не short-term балон (какъвто може би има, но не е голяма драмата). Спекулациите, че заради голямата им shadow banking система недвижимостите ще завлекат големи финансови институции засега не се материализира, а и правителството им има доста лостове за противодействие...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от asde Разгледай мнение
                            Що тука семейство от средната класа сигурно може да си позволи жилище

                            Май трябва тук да погледнеш първо..
                            Б-ският строителен балон едва ли може да притесни някого.

                            Коментар


                            • Що тука семейство от средната класа сигурно може да си позволи жилище

                              Май трябва тук да погледнеш първо..

                              Коментар


                              • На мене кристалната топка ми казва, че Азия ще е следващата която ще (из)падне много лошо.

                                Има два варианта
                                - Япония. Заемите на Япония са над 1 квадрилион йени. Няма грешка в цифрата, и не ми се иска дори да мисля с колко нули е.
                                Това са 1000 трилиона!!!
                                Само за лихвите по тези заеми отива 1/4 от бюджета на правителството.
                                Ако си мислите че САЩ, Гърция или Ирландия са свръхзадлъжнели, то очевдино не знаете нищо за Япония

                                Ако дори леко изтървът инфлацията, и спредовете по дългът (предимно вътрешен) се увеличът, ще трябва да изсекът няколко гори за да си напечатът достатъчно парички

                                - Китай. Има достатъчно данни за балонизиране на пазара на имоти. Дори семейство от средната класа, с доход от 900$ не може да си позовли ново жилище.
                                И това въпреки че има 64 милиона празни апартамента.
                                Най-големият мол в света е в Китай и е абсолютно празен, наричат го - The great Chinese mall(вместо wall).
                                Имат чисто нови милионни призрачни градове, в които не живеят никакви хора.

                                http://www.youtube.com/watch?v=pngdQo205fM

                                Вие избирайте

                                Коментар

                                Working...
                                X