Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно ми е, дали ще има дивидент.
    Моля, мнения)

    Коментар


    • Иво, то оставаше в София да нямат дистрибуция вносните марки
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Ники, ела ми на гости в София да видиш за какво става въпрос по магазините и то като имаш предвид, че до преди 2 седмици нямаше почти никъде Viceroy и другите марки.
        Наистина Viceroy си имат 2-3 тънкости ама едно е да даваш 2 лв. друго е 2,60.
        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

        Коментар


        • Пичове попресилихте малко апокалиптичната картина.....не е толкова страшно положението.
          Конкурентите намат дистрибуторска мрежа из страната ...и реално няма голям спад на продажби на Булгартабак.
          В последния в.Капитал имаше доста обширна и конкретна статия по въпроса
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Абе вие ги откажете мен не ме жалете. Та да мога и аз на ресторант да отида. За тая кауза си прежалвам акциите....

            Коментар


            • VNM Нали се сещаш какво ще стане с тази позиция ако ние пушачите ги откажем тез говна ?

              Коментар


              • Ужасно
                Първоначално изпратено от alex2511
                Ами незнам дали ще я бъде тази компания но аз съпругата ми и мои познати минахме на VICEROY, не казвам че ние сме единствените пушачи в България .
                Сега си накарайте и децата да пушат и ии - нирвана.

                НЕ ПУШЕТЕ - препоръка е!

                Коментар


                • Ами незнам дали ще я бъде тази компания но аз съпругата ми и мои познати минахме на VICEROY, не казвам че ние сме единствените пушачи в България .

                  Коментар


                  • тези които го харесваха си купиха фабрики в съседните ни
                    държави и сега работят за увеличение на пазарния си дял,а като
                    се има впредвид,че са по-опитни играчи от bth бъдещето
                    изглежда все по-малко розово!

                    Коментар


                    • За съжаление си прав, но все някога ще започнат да го харесват.

                      Коментар


                      • тук въпроса все още е политически за съжаление

                        Коментар


                        • Я кажете ще го бъде ли добрия стар табак?

                          Коментар


                          • Знам, че ще може да ядосвам хората притежаващи акции тук, но конкурентните цени на вносителите наистина са много ниски, неочаквано даже. А както гледам ръководството на Булгартабак регира много бавно и холдинга бързо губи пазарен дял. Имах доскоро акции в Булгартабак Благоевград (4-5 януари), но когато Биохим започна да изкупува акции за SOFIX си ги продадох всичките. Честно тази позиция ми е най-големия провал 4-5 % доходност за близо 3 месеца. Не ме разбирайте грешно холдинга има много добра преспектива, но ако се приватизира, иначе ....

                            Мнението ми не е съвет за покупка или продажба.

                            Коментар


                            • Не просто ме е яд, колко лесно загубиха позиции. А просто отиди до първия магазин за цигари и питай .

                              Коментар


                              • Пич. смешен си с тези напъни да свалиш цената...
                                Да нямаш акции от БАТ или Алтриа?

                                Коментар

                                Working...
                                X