IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от be_google
    това вече е движение!
    какво ли ще се случи тук?
    кой купи толкова голямо количество!?
    Бенчмарк изкупиха всичко без последните 5 акции.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • това вече е движение!
      какво ли ще се случи тук?
      кой купи толкова голямо количество!?

      Коментар


      • TOCHNO S TOVA VPECHATLENIE OSTANAH I AZ.
        PULNA SKRUB! AZ NAPRAVIH EDNA VRUTKA S AKZIITE IM TAM PREDI I SLED DIVIDENT I VECHE 2 MESEZ SI CHAKAM DIVIDENTA! SRAMOTA!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от justpassingby
          Zasto ne bih si kupil akzii tuk?

          Znachi dnes zvunja v BTH na telefona kojto e daden v site-a im. Ot 6 put popadam na telefonistkata kojato s otegchen glas me pita kakvo iskam. Iskam da me svurjat s otdel "vruzki s investitorite" zastoto veche 2 mesez chakam da izplatjat dividenta. Telefonistkata prehvurlja razgovora ... mianva minuta dve ot drugata strana svobodno i noj ne vdiga. Zatvarjam i pak se mucha da se svurja s telefonistjkata ot 3 put mi se otdava (mazkata prosto ne vdiga telefona, ima po vajaen razgovor s nejna kolejka javno), okazva se che kolejkata i ot vruzki s investitorite ili kojato tam moje da mi dade info e v otpuska, na vurposa koga ste se vurne, mi kazvat da opitam sledvastia ponedelnik, moje i da se e vurnala .........

          Stranno, kompania s njakolko stotin miliona kapitalizazia, ne sum predpolgal che ste vidja takova chudo! Zvunnete i vie i ste se ubedite sami 00359 2 987 52 11
          Там всички са лапачи и нищо не вършат, не искат да има приватизация и не се дига никакъв шум, защото "ще им развалят рахатя", за щастие излязох преди 6 месеца, и засега съм доволен
          Не препоръчвам нищо!
          lipsata

          Коментар


          • Zasto ne bih si kupil akzii tuk?

            Znachi dnes zvunja v BTH na telefona kojto e daden v site-a im. Ot 6 put popadam na telefonistkata kojato s otegchen glas me pita kakvo iskam. Iskam da me svurjat s otdel "vruzki s investitorite" zastoto veche 2 mesez chakam da izplatjat dividenta. Telefonistkata prehvurlja razgovora ... mianva minuta dve ot drugata strana svobodno i noj ne vdiga. Zatvarjam i pak se mucha da se svurja s telefonistjkata ot 3 put mi se otdava (mazkata prosto ne vdiga telefona, ima po vajaen razgovor s nejna kolejka javno), okazva se che kolejkata i ot vruzki s investitorite ili kojato tam moje da mi dade info e v otpuska, na vurposa koga ste se vurne, mi kazvat da opitam sledvastia ponedelnik, moje i da se e vurnala .........

            Stranno, kompania s njakolko stotin miliona kapitalizazia, ne sum predpolgal che ste vidja takova chudo! Zvunnete i vie i ste se ubedite sami 00359 2 987 52 11

            Коментар


            • Moje bi povtorenieto dnes na razgovora na Georgi Koritarov s Hristo La4ev po NTV ohladi investicionnite namereniq na nqkoi korporativni lica!
              Ne e preporaka za pokupka ili prodajba, a izkaz na li4no mnenie!

              Коментар


              • Njakoj chuval li e nesto za dividentite, koga ste se prevedat?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Койота
                  Резултатите му не са лоши. Но върху цената вече 3-4 години тежи нежеланието на държавата да идвърши приватизация.
                  Tova e taka, no didivdentite sa si dividenti i te nikak ne sa malki. Osven tova zad drujestvoto stojat vse taka ogromni aktivi i ako njakoj den trugne da se privatizira i 100 lv. ste sa mu malko. Pomnite kakvo stana predi godini, kogato uj steshe da se privatizira, zenata otletja kum 70-80 lv.
                  Ako vi pravi vpechatlenie, naposleduk se razprodadoha njakoj malki fakriki ot holdinga - tova ne e sluchajno i samo moje da se otrazi polojitelno na pechalbata. BTH rano ili kusno ste bude privatizirano. A P/E=5 ste ima dulgo da go sunuvame posle

                  Коментар


                  • Резултатите му не са лоши. Но върху цената вече 3-4 години тежи нежеланието на държавата да идвърши приватизация.

                    Коментар


                    • При бичи пазар е така.

                      Коментар


                      • Mnogo interesno zasto tazi akzia ostava nastrani ot polezrenieto na investitorite pri P/E (spored investora) 5,8. Tova si e neverojatna promozia pri sredno P/E kum 20. Dokoga li?
                        Njakoj znae li, dali prevedoha dividentite smetkite na posrednizite?

                        Коментар


                        • Kato gledam Reifeisen ne spjat 5000 akzii na 30 lv. Dali puk ne se ochakvat inznenadi nagore po tazi pozizia?

                          Коментар


                          • Tova drujestvo nesto go pozabravihme naposleduk. Ot privatizaziata ste se vlee njakoj i drug lev, koeto ste podobri dosta balansa. Kum momenta mi se vijda dosta podzeneno i dnes ponatovarih makar i malko.
                            Tuka sitiaziata mnogo mi prilicha na zatishie pred burja
                            Kakuv otchet ochakvate tuka?

                            Коментар


                            • Над 41 млн. приходи от приватизацията на „Булгартабак”

                              5 юли 2007 18:54

                              Малко над 41 милиона лева са приходите от приватизацията на дружествата към “Булгартабак Холдинг”. Това заяви пред парламентарната комисия за борба с корупцията изпълнителният директор на дружеството Христо Лачев.

                              По данни на независими проучвания “Булгартабак” държи между 70 и 80 на сто от вътрешния пазар на цигари, допълни Лачев. Той каза още, че през последните два месеца не се забелязва тенденция за спадане на пазарния дял.

                              На международния пазар 70% от валутните приходи на холдинга са от продажбата на цигарите с марка “Престиж”. По думите на Лачев това е най-скъпата марка цигари, произвеждана някога от холдинга.

                              Коментар


                              • AKO NE BE6E TURSKATA MUGLA NE6TATA 6TJAHA DA SA MNOGO PO DOBRE

                                Коментар

                                Working...
                                X