IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По слухове които съм чул от политици вероятноста е 50 на 50 този път

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Anton.Chigurh
      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Те ако не го продадат ще се скапе съвсем
      Ами освен ти , аз и още десетина колеги , никой не вярва в продажбата му... скоро.
      Според мен пък до изборите ще са го продали. Да видим.
      АКО СТАНЕ ) ИМАш ЯКА ЧЕРПАВКА ) ОТ МЕН КОЛЕ !!
      Умереният риск винаги печели ! ))))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от meche_cveti93
        Те ако не го продадат ще се скапе съвсем
        Ами освен ти , аз и още десетина колеги , никой не вярва в продажбата му... скоро.
        Според мен пък до изборите ще са го продали. Да видим.

        Коментар


        • Те ако не го продадат ще се скапе съвсем
          Ами освен ти , аз и още десетина колеги , никой не вярва в продажбата му... скоро.

          Коментар


          • Те ако не го продадат ще се скапе съвсем

            Коментар


            • Ами за миналата година имат 7 лева печалба на акция
              Kiro , не е 7 лв. а 8 лв. , но това не променя нищо , докато не се сложи на тезгяфа....
              Иначе дивидента ще е над 5 лв. ...
              Имам акции и не е препоръка ....

              Коментар


              • Ами за миналата година имат 7 лева печалба на акция

                Коментар


                • Консолидация на пакети има преди приватизация- дано най после го продадат
                  Ако се групира от различни фондове в един пакет на един собственик ....е така . Защото иначе цената на която мина такова количество , не е добра , не помня от 10 години такава....

                  Коментар


                  • Консолидация на пакети има преди приватизация- дано най после го продадат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ursus Maritimus
                      Първоначално изпратено от kaputov
                      Прехвърлиха близо 2% от Булгартабак,а нищо не се коментира
                      е коментирай де
                      Ами чудех се кой може да е продавач!А гледам и при Благоевград има малко раздвижване в южна посока.
                      Кво и стана на тази тема,че така се разпъна на екрана?

                      Коментар


                      • БУЛГАРТАБАК - ХОЛДИНГ АД (57B) източник: pari.bg 2 Април 2009 11:54


                        Сделки с Булгартабак донесоха 81% от оборота
                        Близо 2% от капитала на холдинга смени собственика си

                        Първите сделки през април по позицията на Булгартабак холдинг донесоха 81.12% от оборота в редовната сесия на БФБ. Инвеститорите изхарчиха 2.36 млн. лв. за акциите на тютюневия холдинг, а общия оборот беше 2.91 млн. лв.

                        В общо 6 сделки минаха 144 804 лота на Булгартабак, което представлява 1.97% от капитала на холдинга. Книжата се котираха с минимална отрицателна корекция от 0.07%, като цената се смъкна до 1.40 лв. за акция. капитализацията на тютюневата компания е близо 120.82 млн. лв.

                        Атанас Христов

                        Коментар


                        • Тези прехвърляния да не предвещават приватизация

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kaputov
                            Прехвърлиха близо 2% от Булгартабак,а нищо не се коментира
                            е коментирай де
                            и това ще мине

                            Коментар


                            • Прехвърлиха близо 2% от Булгартабак,а нищо не се коментира

                              Коментар


                              • БУЛГАРТАБАК - ХОЛДИНГ АД (57B) източник: finance.news.bg 31 Март 2009 11:32


                                Печалбата на БУЛГАРТАБАК - ХОЛДИНГ АД за 2008г. е в размер на 58 898 хил. лв.
                                Дружеството БУЛГАРТАБАК - ХОЛДИНГ АД е реализирало печалба за 2008г., в размер на 58898 хил. лв. Общите приходи на дружеството са в размер на 11 8436 хил. лв., което е с 122.69 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 48.99 % спрямо предходния период до 59 584 хил.лв.

                                Към 31 декември 2008г. дружеството има печалба на акция в размер на 7.99лв. . Данните са от одитирания Баланс/Отчет на дружеството за 2008г.

                                Нетният финансов резултат на компанията за 2007г. е печалба в размер на 13 167 хил. лв.

                                Собственият капитал на дружеството края на 2008-ма година е 153 230 хил. лв. , като спрямо 2007г. се е увеличил с 54.90 %.

                                Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София през 2008г.:
                                Общ брой изтъргувани акции: ( 657 818 бр. акции )
                                Общ брой сделки: ( 163 бр. )
                                Минимална цена: ( 12.000 лв. )
                                Максимална цена: ( 34.500 лв. )
                                Среднопретеглена цена: ( 28.353 лв. за акция. )

                                Коментар

                                Working...
                                X