IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    От известно време се продават акции на голям купувач при цена 25 лв.
    ЕВАЛА , МИСИРКО -> НЕ СПИРАШ ДА ВЕСЕЛИШ ФОРУМА

    Коментар


    • В позицията има два варианта или вече акциите на БТН са прехвърлени и се пази мълчание или има забавяне и до края на другата седмица ще има официално съобщение и при двата случая. Защото идва ОСА и не може да се проведе ако новият собственик не притежава акциите.
      От известно време се продават акции на голям купувач при цена 25 лв.
      Днешният продавач е ясен по интересно е купувача...
      Ако няма търгово защо ги купува...
      Не става въпрос за дъщерните там е друга бира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bayhuydaduy
        Прав е колегата съфорумец Хората които ме познават, има и от този форум знаят колко съм сериозен, дори може да прочете няколко мои "умопрозрения" в решенията на ОСА на BTH в ТР
        пусни ги тука тези твои "умопрозрения"

        ................. може ли сега всичките десетина човека следящи тази тема да тръгнем да ти търсим "умопрозрения" в решенията на ОСА на BTH в ТР

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
          С този ник едва ли някой ще те вземе на сериозно.
          Ника гради човека!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bayhuydaduy
            Здравейте бих се радвал някой съфорумец да ми отговори на молбата. Благодаря
            С този ник едва ли някой ще те вземе на сериозно.

            Коментар


            • Въобще не ме успокоява това ,че може да са брокерите около ндсв,дори обратното-могат да използват всички законни врътки да няма търгово.Аз си мисля,че зад всичко стои мустака.Друг е въпроса ,пък кой стои зад него.
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • „Булгартабак” е фактор

                Последна редакция: 30.09.2011, 17:51

                Публикуване: 30.09.2011, 17:49

                Автор: Money.bg

                Размер на шрифта: a a a

                Цигарената индустрия на Европейския съюз преработва годишно около 500 000 тона тютюн от трите сортови групи, а производството на тютюн в 12 страни на Съюза, е около 200 000 – 250 000 тона. Така съществува значителен пазарен недостиг, който се запълва с внос от трети страни – от Китай, Индия, едролистни тютюни от Зимбабве и др. Това е казал пред Агенция „Фокус” директорът на Институт по тютюна и тютюневите изделия доц. Христо Бозуков.

                Почти във всяка европейска страна има фабрика за производство на цигари. Дори в Швейцария, където тютюн не се произвежда, са разположени най-големите фабрики за „Филип Морис” за производство на цигари. Според Бозуков „Булгартабак” не може да се подценява като производител в Европа.

                В момента двете фабрики в Благоевград и в София работят на три смени, като произвеждат по около 1000 тона цигари на месец. Това означава 24 000 тона цигари годишно, което не е никак малко, смята Бозуков.

                „Булгартабак” е фактор и досега е бил „златна кокошка” за България, коментира Бозуков.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  А за купувача аз съм от невиждащите а имам продадени около 40-50 акции.Както всичко на нашата борса един е невиждащ ,друг нечуващ а трети и двете....
                  Трябва да се преборим за равни условия.....
                  Ами просто питаш брокера си, аз така правя!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Май не са свързани с мустака и Пеевски, а по-скоро с юпитата от НДСВ?!?!

                    Aми, като че ли Кирил при вторият опит е успял

                    с финансиране от някой шейх- царят Кобурготски има много такива познати!!!

                    Ако е Кирил пак е добре за дребните акционери, като нас!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Май не са свързани с мустака и Пеевски, а по-скоро с юпитата от НДСВ?!?!
                      ЗАЩО едното да изключва другото ?
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар




                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Мда, явно и появилите се напоследък купувачи по позициите мислят в тази посока...
                        или не мислят, а са си направо информирани
                        При тази апатия и безразличие към акциите си е направо чудно тези изкупувания вече втори ден при БТН , БЛАБТ и СОФБТ по малко . Така че не само шестото чувство е водещо...
                        А за купувача аз съм от невиждащите а имам продадени около 40-50 акции.Както всичко на нашата борса един е невиждащ ,друг нечуващ а трети и двете....
                        Трябва да се преборим за равни условия.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Това, че са НДСВ е по добре- има надежда за търгово
                          Мда, явно и появилите се напоследък купувачи по позициите мислят в тази посока...
                          или не мислят, а са си направо информирани

                          Коментар


                          • Това, че са НДСВ е по добре- има надежда за търгово

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/09...a_bulgartabak/

                              Познати лица влизат в новото ръководство........
                              Май не са свързани с мустака и Пеевски, а по-скоро с юпитата от НДСВ?!?!

                              Коментар


                              • http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/09...a_bulgartabak/

                                Познати лица влизат в новото ръководство........

                                Коментар

                                Working...
                                X