IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предвид на това, че сделката едва ли ще мине през борсата и въобще чрез сделка с Т+2 срокът за прехвърляне е 18 октомври. Ако прехвърлянето стане през Т+2 14 октомври е последен ден. Най-вероятно другата седмица и дефакто ще имаме нов мажоритар

    Коментар


    • Затова въпросът ми е коя е последната дата на която трябва да се сключи сделка за да има право да участва на ОСА и най големият акционер и най дребният...
      Дали не е другата седмица....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
        много милиционерски сглобено,не че Овч. е вода ненапита,но има акъл в главата си и срещу такъв опонент не можеш с левашки статии да му затвориш устата.
        Виж за дебилите с една мозъчна гънка и то от удар,може и да мине,ама тук сме инвестиционен форум все пак-вижте отчетите на Булгартабак и ми кажете как ще се скрие сума от 200000 долара и то ежемесечно-3.5 млн лв годишно
        Здравей,
        Нещо се забави работата тук......
        как беше на ОСА има право да гласува този който Х дни предварително има акции през борсата .Да не се затрудниха юристите с този казус че може да прехвърлят акции на новия собственик през депозитара ама за ОСА дали важи ...

        Голямо бързане а сега голямо мълчане...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Roko2 Разгледай мнение
          Да покажат документите чакаме!

          "Странната нервност, граничеща с истерия, която демонстрира депутатът от БСП Румен Овчаров покрай приватизацията на “Булгартабак”, намери своето логично обяснение".
          http://www.blitz.bg/news/article/119705
          хехе, на официоза на герб, вестник Уикенд ли взе да вярваш Ами то е по-добре да четеш в. Дума за достоверно мнение за Костов или да чакаш от евреин нещо положително за нацизма

          Споделям мнението, че колкото и да е ултра противен Р. Овч. не чак толкова тъп, да не говорим, че няма и никакви доказателства. изобщо журналистиката в Бг се срина до кенефна такава (дори не е жълта, а е изцяло кафява и мирише) и това е една от много прични за опростачването на народа ни. От друга страна, дори и да излезе някой милион за Овчия, къв е проблема да каже, че му е даден от тъщата, а
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Roko2 Разгледай мнение
            Да покажат документите чакаме!

            "Странната нервност, граничеща с истерия, която демонстрира депутатът от БСП Румен Овчаров покрай приватизацията на “Булгартабак”, намери своето логично обяснение".
            http://www.blitz.bg/news/article/119705
            много милиционерски сглобено,не че Овч. е вода ненапита,но има акъл в главата си и срещу такъв опонент не можеш с левашки статии да му затвориш устата.
            Виж за дебилите с една мозъчна гънка и то от удар,може и да мине,ама тук сме инвестиционен форум все пак-вижте отчетите на Булгартабак и ми кажете как ще се скрие сума от 200000 долара и то ежемесечно-3.5 млн лв годишно
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Да покажат документите чакаме!

              "Странната нервност, граничеща с истерия, която демонстрира депутатът от БСП Румен Овчаров покрай приватизацията на “Булгартабак”, намери своето логично обяснение".
              http://www.blitz.bg/news/article/119705

              Коментар


              • OСТАВА САМО ДА СЕ ДОКАЖЕ, че колко му е ако кешираш един транш

                http://www.bnews.bg/article-36128

                Коментар


                • Интересна е цена 24.50 лв. , май ще продължи да мирише...
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    ...
                    Ти би ли приел търгово Блабт на 35 и София БТ на 33...На какво основание ще предложат по високи...
                    1-во основание - КФН, оценъчни методи, нетна стойност на активите и пр.
                    2-ро - едри миноритари инати
                    3-то - сега е сравнително евтино. Дори на 50 лв. Щото доста големи си купуваха лудо на 120-140 като невидели

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                      На колко най-скъпо е купувал този бай? Може и на лични. Мерси!
                      Еми прегледай търговията, пакетните сделки по позицията. Не знам нищо със сигурност, само идеи и догатки.
                      Нали знаеш, сигурни са само смъртта и данъците

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Според мен пакетите тук ги купува мустак-гай
                        Все пак ЗППЦК си дава добри права на акционер с над 5% в публично дружество... пък и който си е информиран си е информиран

                        А я кажи каква друга бира мислиш че е при дъщерните. Аз вече писах какво мисля в темата на СофБТ.
                        Здравей ,
                        купих от СИС и аз предполагам че е КОРП, купувача защото се върти около 25 и обира до 27 ....
                        При руснаци
                        Не ми се вижда реална продажба на дъщерни по отделно и холдинга да обира калая за глупостите на Борисов. По скоро търгово на БТН и през него да стават игрите на тъмно а от дъщерните да спестят някой леф за търгово и да ги източват в полза на холдинга а него по нагоре . Ако не е замесен ,КОРП с 8 % ще им мъти водата ако са публични и затова е напълно вероятно търгово да им преберат акциите .
                        Ако са мустака и сие те крепят цената и смятам че няма да съжаляваме защото свободният обем ще е малко и с няколко десетки акции ще си правят свойто даже и да не направят търгово..

                        При Благоевград има щатска банка и това ще натежи в цената ако се прави търгово . Защото тя няма да го приеме на сегашните цени а те няма да го направят на действителните .За София БТ е същото.
                        Ти би ли приел търгово Блабт на 35 и София БТ на 33...На какво основание ще предложат по високи...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Според мен пакетите тук ги купува мустак-гай
                          Все пак ЗППЦК си дава добри права на акционер с над 5% в публично дружество... пък и който си е информиран си е информиран

                          ...
                          На колко най-скъпо е купувал този бай? Може и на лични. Мерси!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            ....
                            Днешният продавач е ясен по интересно е купувача...
                            Ако няма търгово защо ги купува...
                            Не става въпрос за дъщерните там е друга бира.
                            Според мен пакетите тук ги купува мустак-гай
                            Все пак ЗППЦК си дава добри права на акционер с над 5% в публично дружество... пък и който си е информиран си е информиран

                            А я кажи каква друга бира мислиш че е при дъщерните. Аз вече писах какво мисля в темата на СофБТ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              И кой е днешния продавач? Аз по-скоро си мислех, че са някакви прехвърляния.
                              и аз така си мисля още от времето когато започнаха да ги прехвърлях от 22 лв. до сега

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                В позицията има два варианта или вече акциите на БТН са прехвърлени и се пази мълчание или има забавяне и до края на другата седмица ще има официално съобщение и при двата случая. Защото идва ОСА и не може да се проведе ако новият собственик не притежава акциите.
                                От известно време се продават акции на голям купувач при цена 25 лв.
                                Днешният продавач е ясен по интересно е купувача...
                                Ако няма търгово защо ги купува...
                                Не става въпрос за дъщерните там е друга бира.
                                И кой е днешния продавач? Аз по-скоро си мислех, че са някакви прехвърляния.

                                Коментар

                                Working...
                                X