IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За първото тримесечие нямат ли нетна загуба 7,64 мил. лв ?!
    И вие се натискате за еднократен дивидент от 3,40 останал от 2008, поради продажбите на дружествата в Пловдив и Стара Загора ?!

    Коментар


    • Сега не ли ред на BLABT,SOFBT да скочат
      Bond009 , тук има сериозен купувач , който е гладен ......още
      За София БТ и Благоевград БТ ще е ред , ако АП обяви продажбата на БТН и минималната цена е добра..... сега се калкулира дивидента и бъдещето подаряване на холдинга...

      Коментар


      • Сега не ли ред на BLABT,SOFBT да скочат

        Коментар


        • Тук взе да става интересно ) ще се ходи към ) нормални цени май )
          Майната , малко съм субективен в тази позиция , ама под нормални какво разбираш според теб....

          Коментар


          • Тук взе да става интересно ) ще се ходи към ) нормални цени май )
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • некав султан май )))
              ИнсайдерА , моля ти се отговори..... ?

              Коментар


              • ТБ КТБ АД която финансираше всички придобивания на МАМА ПРАСКА Може да го гласят за техен човек за изпроводяк да си вземат

                Първоначално изпратено от meche_cveti93
                бре и аз имам 1к тук )
                само догадки но предполагам че продава Карол а купува 187 )
                Майната , миналата година П.Морган си купиха голям пакет на 29 лв. .... дали не са те.
                П.П. 187 кой бяха .... 129 Пощата , 130 Булбанк , 143 ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                  бре и аз имам 1к тук )
                  само догадки но предполагам че продава Карол а купува 187 )
                  Майната , миналата година П.Морган си купиха голям пакет на 29 лв. .... дали не са те.
                  П.П. 187 кой бяха .... 129 Пощата , 130 Булбанк , 143 ...
                  некав султан май )))
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • бре и аз имам 1к тук )
                    само догадки но предполагам че продава Карол а купува 187 )
                    Майната , миналата година П.Морган си купиха голям пакет на 29 лв. .... дали не са те.
                    П.П. 187 кой бяха .... 129 Пощата , 130 Булбанк , 143 ...

                    Коментар


                    • бре и аз имам 1к тук )
                      само догадки но предполагам че продава Карол а купува 187 )
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • Никакъв коментар и за продавача.
                        B.Graham и за продавача също и най вече защо продава по време на обедната почивка в интервал 12-13 ч......

                        Коментар


                        • Никакъв коментар и за продавача.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Втори ден 10 К акции и никакъв коментар .... за купувача.... само аз ли се интересувам в тази позиция ?

                            Коментар


                            • http://www.capital.bg/show.php?storyid=726998

                              Изпушила продажба. Пак Третата поред сделка за цигарения холдинг затъна в спорове, още преди да е започнала От Десислава Николова
                              Колко струва?
                              Различни източници от тютюневите среди оценяват "Булгартабак" в сегашния му вид на около 200-240 млн. евро. Пазарната капитализация на холдинга е доста по-ниска - 126 млн. лв. По данни от отчетите през първото тримесечие на 2009 г. в сравнение със същия период на 2007 г. холдингът има намалели приходи от продажби на вътрешния пазар, но компенсира с ръст в износа, намалил е вземанията си от доставчици и държи по сметките си 94.5 млн. лв. Част от тези средства са от продажбата на дъщерни дружества през 2008 г. и според предложението за дневния ред на годишното общо събрание държавата ще получи дивидент 25.6 млн. лв. от акциите си в "Булгартабак". Според последните данни пазарният дял на "Булгартабак" се е свил с близо 8% за първото тримесечие на годината и в момента е 52.5%.
                              Статията е по подобна на Кристо , но с много нови моменти.......
                              Кой ще вземе комисионните...... играчите ще бъдат повече от един.

                              Коментар


                              • dnevnik.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X