IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Холдинг Варна A АД (HVAR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При настоящата си цена HVAR има едно от най-ниските P/E сред холдинговите дружества, след някои слабо ликвидни събратя. Случващото се в HVAR е само положително - участие в АДСИЦ, евентуална преоценка на ОДЕС (ще кажете "чакаме я отдавна"), но има и нещо друго. Какво точно ? ... ще се чуе след месец, както бе споменато по-долу.

    Коментар


    • Добре Ърнингс, ще слушам опитните след като си кажат мнението. Ама ти нищо не казваш. Дай съвет да бягам ли или да чакам по високи нива?
      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Просто си изказвам мнението че тук цената ще расте понеже няма причини за паника.

        Ти като си от опитните, какво ще кажеш, ще расте ли цената или ще пада?
        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
          Здравейте! Аз съм бившият НОВОБРАНЕЦ 12 с новия си прякор.

          Успех на Всички!
          Само не мога да разбера тоя форум за какво го използваш??? Преброих 9 мнения, ок след като излезе моето вече ще са 8 на настоящата страница. Имал 100 акции. Аз имам 2Т, но си мълча. Сега ще ме питаш както е Т сигурно. Слушай по-опитните, чети и търгувай от време на време, а не пиши глупости, плс.

          Коментар


          • Панировката тук свърши. Последните две залчета от по 25 бр бяха изядени.
            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • ...
              Last edited by Овчарчето Калитко; 07.08.2010, 15:56.
              Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Как ще ми се охлади ентусиазмът като завчера си купих от SFARM и на следващия ден гледам съобщение американски фонд е закупил 7% и акциите тръгнаха на горе. А декември си купих на Синергон и на следващия ден гледам съобщение ще се увеличава капитала и акциите тръгнаха яко на горе. К'во да сеправи " Калитковски " късмет.
                Мисля, че си заслужих прякора "Овчарчето Калитко".

                Отивам да си регистрирам новият прякор!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НОВОБРАНЕЦ 12
                  Уха! На тази борса се правят луди печалби.вчера си купих 100 бр х 8.10 и днес съм вече на печалба 200 кинта. Утре ще изкарам още 100.
                  Някой ще ми каже ли откъде се пуска тука усмихнатото личице за да видите колко съм ухилен.
                  Споконо, скоро ще ти се охлади тийнейджърският ентусиазъм.

                  Коментар


                  • Уха! На тази борса се правят луди печалби.вчера си купих 100 бр х 8.10 и днес съм вече на печалба 200 кинта. Утре ще изкарам още 100.
                    Някой ще ми каже ли откъде се пуска тука усмихнатото личице за да видите колко съм ухилен.

                    Коментар


                    • Има оферти купува за 1350 бр. Ако някой разпродава щеше да ги глътне в 13.00. Продадените днес 425 бр са от отделни паникьосани играчи.

                      Коментар


                      • GAME OVER !
                        ESCAPE...!!!

                        Коментар


                        • Не знам не виждам възторг от спекулантите за сега, ти защо мислиш, че позицията е изгодна. За мен играта е непонятна, защото никой не казва нищо по въпроса, а и няма официална информация. Че се мъти нещо, мъти зе с тези сккове и спадове, но какво?
                          tya

                          Коментар


                          • И много скоро котировките ще се върнат на 13 лв.

                            Коментар


                            • Просто продавачите на 8.10 и на 8.02 се панираха.

                              Коментар


                              • И днес същата история, според мен натискат цената с пазарни поръчки. Интересно ми е кой ги пуска - знае ли някой?

                                Нямам акции тук, но ми е много интересно...
                                tya

                                Коментар

                                Working...
                                X