IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Nee ne si vluben v Shuleva, vse pak viarvam v dobria ti vkus.
    No si vluben v aktsiite na Albena invest i podhOjdash dosta emotsionalno!

    P.P. Imperatore ne me razbirai pogreshno - ako si kupil ALB ili ALBHL na niski niva EVALA! No ako zashtitavash vlizane na visoki niva, a te otdavna sa svrahvisoki, greshish. Povecheto ostanali holdingi sa dalech po-kachestveni ot bokluka ALBHL.

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Да, бе, да, чувства, да не мислиш че съм влюбен в Лидия Шулева? Глупости. което съм казал, вярно е.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Imperatore pravish edna greshka v targviata s tsenni knija - VLAGASH CHUVSTVA V INVESTITSIITE SI. Kogat ne gledash realno na neshtata, a zashtitavash edna investitsia samo zashtoto si vlojil na sashtoto miasto pari togava veche nikakva ikonmicheska logika ne moje da te ubedi v pritivnoto!
        Napalno podkrepiam Bozata za izkazvaniata mu napraveni do sega!

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Da ne chuva gospod, no Imeratore a cenata na Albena nikoi ne e kalkuliral risk ot ludi te ro ri sti . Koito za BG i nai veche za kurortitr ni e mngo golqm.i

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Не знам, ама холдингът изправи на крака някои свои дъщерни дружества, купени в много лошо състояние именно когато Лидето шеф беше. Наследниците и не знам какво направили са. А и да е гепила нещо, какво - ти да си няма ли да?
            Всички гепят, ама повечето и нищо не правят освен това.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Императоре
              Нали не смяташ, че сегашните успехи на Албена инвест се дължат на Шулева. Исторически нещата са други. Въпреки, че доколкото подочух от един мой човек, който сега работи в холдинга от хазарта голяма част от екипа са го измели миналата година и сега в холдинга са останали 5 човека. Моят човек е замесник и казва, че яко ще разпродават дружествата.

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                С някои неща да. Но не мисля, че Шулева и екипът и от Албена инвест некадърна е. Дейността в холдингът го доказва.
                И не мисля, че е обидно човека да е турчин или комунист - стига да е истински идеалист-комунист.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  Лидия Шулева е все пак привърженик на борсовата приватизация, нали тя натисна да пуснат всички изостанали предприятия на БФБ. Така че трябва да броим за наш човек. Иначе и аз не съм очарован от ерудицията й. имах веднъж един разговор с нея и ако нямаше предварително написани отговори на листа закъсваше тотално. или отклоняваше въпроса.

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Императорът
                    По полека де. Не се дуйте толкова. Нямам нищо нито против теб нито против Знайко ли е байко ли е не знам.
                    1. Императоре ако погледнеш малко по надолу не съм обиждал никого досега с изключение на "знаещия" "мъж" и го направих защото той пръв ме нападна.
                    2. Не обичам комунистите и фесовете, защото причиниха твърде много нещастия на тази държава. Да не изброявам берово правителство, кризи по време на БСП и така нататък. Т.е ако знаещия се опитва да ги защитава, ще го обиждам, а и ще го попържвам като червен комунист.
                    3. Всеки има право на мнение и то трябва да се уважава. Аз не съм крал и мразя хората, които крадът за сметка на много такива които мизерстват. Защото както и аз, сигурно и ти издържаш покрай теб и майка и баби, защото иначе немогат да се оправят.
                    4. Лидия Шулева е идин голям боклук - "икономист" колкото Милен Велчев е тракторист. Погледни и овтобиографията и ще видиш кога и как е завършила висшето си "икономическо" образование. Тя е специалист по далаверите, заедно с голяма част от своя екип, дошъл от Албена холдинг. Кражбата им е първа специалност.
                    5. За да не бъда скучен искам да кажа, че съм против да се продава нещо, което не е доказано, че не може да се управлява добре и да се продаде заради комисионните. Както стана с БТК и печалбата ще покрие половината цена, както навремето лицето Костов продаде Булбанк и т.н.
                    Мисля, че ще се съгласиш Императоре

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Бозата, я престани с просташките си нападки!!! Може и да си наистина такъв работяга, на какъвто се правиш, ама нещо ти липсват първите 7 години. Какво ти е направил Знайко и да не би да няма право да си каже мнението? И кой си ти та да му го забраниш? неговото име в тоя форум нещо значи, а ти тук поне засега си един Никой. Аре, по-кротко, а?
                      А Лидето Шулева не е политик, тя е икономист - мисля това ясно е. И аз мисля, че табацете по-добре да не се продават, отколкото да се подаряват за без пари. Не забравяйте, че от тютюнопроизводството зависи животът на мно-о хора и то точно в най-бедните райони, дето друг поминък няма.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Znae6t
                        Понеже понеделника ми тръгна добре не ми се ще да си го развалям с теб. Ти братче едно си знаеш и това е. Заради такива като теб ще си търпим прехода всички. Овца и това е. То върви след другите. И ти така след Шулева. Аз ти говоря едно то чете друго. Цял народ видя, че Шулева е виновна за табаците, znae6tia не той с рогата ще я защитава. Ти пич знаеш ли Шулева покрай седенето във властта в колко предприятия придоби яки пакети от акции бе. Аз мога да ти изброя поне 20. А има и още толкова с поставени лица. Това с чии пари го направи бе сладур. А тя е политик, колкото ти си космонавт. И не ги критикувам защото са политици, а защото крадат. Да не искам да ме крадът. Ако ти искаш отивай в Никарагуа. Писна ми от такива като тебе самозванци и самосъжаляващи се говеда. В тая държава има нужда от хора, които могат и знаят как да работят. А ти само хленчиш. Политиците това, политиците онова. КОМУНИСТ си ти а може и да си ФЕС

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Във връзка с последните климатични процеси, препоръчвам на Албена да се заеме сериозно с развитието на ски-туризъм!!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Аз го четох в "Труд"

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Gari къде видя меморандума, бих искал и аз да се запозная с него. Слушах целия депат вчера, но повечето беше булшит.

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Браво, Знайко, мно-о точно се изрази!!!
                                100% съгласен со тебе!!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X