IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    увеличават се яко и задълженията
    по съотношение между тях и собствения капитал и към вземанията Албена е доста по зле от оплюваното Кремиковци. Пък и маталурга прави по 6 лв. печалба на акция и ще го купува стратегически инвеститор.
    Абе като ги гледам тези 70 лв. цена за Албена и отчета и, май излиза че Крем по ги заслужава!

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Pri tezi ceni Albena se targuva na schetovodnata si stoinost i ima dvoino po nisk koeficient Price/Book Value ot BTC. Niakoi ot aktivite i kato zemia i dialovi uchastia v dashterni predpriatia se otchitat na 10% ot realnite si pazarni ceni. Prez tozi sezon kapaciteta e uvelichen znachitelno s mnogo legla v novite bazi v Primorsko i Bialata Laguna. Prihodite prez novia sezon shte badat s pone 20-30% po-visoki ot tezi za minalata godina. Mislia che pri tezi niva ima mnogo po-goliamo osnovanie za poskapvane pri Albena otkolkoto pri BTC. razlikata e che pri BTC ima niakolko mnogo golemi chuzhdi investitori, koito poddarzhat cenata, kogato pazarat e nadolu. Tova sazdava useshtaneto che BTC e superstabilna investicia i cenata ne mozhe da spadne. No taka shte bade oshte izvestno vreme. Mislia che v momenta tochno Albena bi triabvalo da poskapva i to s dosta po-barzi tempove ot BTC.

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        nishto ne e iztsapana i osrano, i skoro niama da bade, spoko Albena dava pari na BSP za predizbornata im kampania.

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Нещо увеличиха загубата. Не е много - само 4855

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Ейййй, какво стана с Албената????

            Май нещо са се пооцапали малко (да не кажа посрали ;-)

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Да, пазарът изтърва май пружината... сега който е избягал под 70, ще ходи да си купува ченета... и златна цифка като на Тихо Брахе...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Уху-у-у-у, търсене на 75 кинта... банда, може скоро, до събранието още, пак да утепаме ревлюто...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  Морский, повечето хленчат против Императорът, човече, не против дружеството.
                  Албена си е секси - гледам днес май-май да дърпа почва...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    "Tihia Kat" e perlata na Balchik, Albena obnovi tri hotela v Dolna zona tezi mesetsi, stroiat se litishtata, zakopuva se zemia - vsichko tova sa investitsii, neznam zashto tolkova hlenchite protiv druzestvoto.

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Какво става с Албената, някой знае ли?Да не би някой великденски да е решил да си накупува.

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Може, и десет бази да направят, ама една няма да е на ниво от-до. Аз съм ходил на въпросната почивна станция в Балчик. За летен туризъм не става, щото няма плаж. За зимен също. Нищо няма там, освен едно хубаво градче, дето за два дни ще го пребродиш. Ако налеят маса пари вътре как ще ги избиват? Албена е хубава, ама не генерира достатъчно приходи, за струва повече от 60-65 на този етап. Имали земя - ама земя която не носи приходи, и не виждам как ще започне. И Карщат в Германия имаха много магазини, ама излязоха няколко години на загуба и фалираха.

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Прав си!

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Човече - важно е само едно - ти сам да си си доволен. Щом си - всичко наред е.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Imperatore, mozhe da e...njamashe me 2 sedmici i izpusnah da gi prodam, na 93, no vizh kakvo stava sega. Shte si gi nakupq pak na 65 - t.e. s 22-23% po-evtino. A za dohodnostta - chovek ne trjabva da byde prekaleno alchen.Az sam si dovolen - prodadoh gi na 3 pati nad cenata, na kojato gi kuph.

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Виж по-долу съобщението - това на практика означава ЧЕТВЪРТА БАЗА В ИМПЕРИЯТА АЛБЕНА.

                                Предлагам темата прекръстена да бъде на "Стоманената пружина Албена" - щото в моментът пазарът надолу натиска я... но така само я зарежда с... потенциална енергия (така ли се казва на физичен език ?), ама в един момент като я изпусне - и тя ще му изкърти зъбите и ще го преметне като парцалена кукла. А който яхне навреме пружината ще се изстреля в орбита... :-)
                                Вий гледайте - както Пилат казал беше...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X