IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Е, да... много чужди туристи, като "почиват" едно лято в Слънчев бряг, въобще няма да се върнат в България.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      но тади година и там няма да отидат вече

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Да, добре... затова миналата година тълпа клиенти с резервация в Слънчев браг избягаха в Албена и снесоха там кинтите си. Е, става дума за дреболия, разбира се... от около 15 000 000 евро.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          обслужването в Албена е -0 /нула/
          за какво ад ходя там да почивам
          никакъв контрол на персонала

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Сестрата, конкуренцията е по-малка, отколкото си мислиш, защото клиентите търсят КАЧЕСТВО. Те не искат да се провират между багери и да заобикалят изкопи и да гълтат прахоляк като в Слънчев бряг нито впоследствие да се свират в някаква бетонна джунгла, като тази от която са избягали през отпуската си. Прочети малко прясна история на курортното дело, за да видиш какво е станало в Палма де Майорка, как накрая са разрушавали хотели.
            Албена е едно от малкото места, където ще се предлага нормална почивка.
            Кажете ми причина цената на Албена да падне? Може би това, че има амбициозна инвеститорска програма? Или защото дружеството закупи нова, четвърта база?
            Брокеров, не ми се издирват сега отчети, та да правя сметки. И не си мисли че постоянно вися тук за да чета брътвежите на разни малоумни. Не се засягай, не става дума за тебе. А колкото до теб, ти май така си заслепен от цифрите, че не виждаш по-важните неща.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Айде много се бавиш. И не се прави че не четеш.

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Императорът, айде сметни колко е Р/Е на Албена. Щото се съмнявам ,че си способен да го направиш. И моля те не се оправдавай с разни неща. Просто го направи за доказателство.

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  ще си увеличат значително задлъжнялостта
                  и при невъзможност да вдигнат цените-предвид голямата конкуренция по черноморието
                  излиза,че няма смисъл да влагаш пари,а да имаш ниска възвръщаемост
                  вероятно лихвите по кредитите,ще са по-високи от процента на възвръщаемостта
                  вие какво мислите?

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Ами че по-добре си купи Софарма: Същият СОФИКСОВ балон е, но: за 72-73 лв. колкото струва една акция на Албена ще си купиш 11 акции на Софарма, които ще ти донесат 2лв девидент, а от Албена ще вземеш само 40ст. !

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Добре де, не мога да разбера... като дава дивидент някое дружество, мърморите, щото кинтите трябвало да се реинвестират. Сега хленчите, че дивидентът малък бил. То на вас не може да ви се угоди. Искате да купувате акциите по Некадърник? И аз искам, ама няма да стане.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Е на 50лв. и аз ще си напазаря.

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Sofic-oв, ще падащ още, нивата по тая позиция отиват към 50лв.

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Ами неги взимайте оставете ги ))

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Тия 40ст. са егати подигравката... По-добре нищо да не бяха давали.

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Видяхте ли инвестиционната програма на Албена? Аре плюйте я пак, де !!!!!!!!!!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X