IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Императоре иска ти се услуга без ръце чини ми се ,а?

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      A-a-a-a ще падне ще падне. Изчакай само спекулантите да си вземат дивидента.

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Жено, аз бях празноглавец и когато Химко беше на 3 кинта и аз разправях, че ще се издъни все съм тъп и празноглав и не знам какъв, ама обикновено става квото казвам аз, а "умниците" духат супа.
        Аре влизай под масата и последвай примерът им - аре.
        Да.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          И ако Албена не е най-доброто туристическо дружество, кое е по-добро - интересно ми е?
          Строхотна паника беше това днес, масови разпродажби, цели 65 акции, вие луди ли сте, бе? Вероятно целият обем на Албена за последните 3 месеца е по-малък от февруарският, когато беше дивият растеж на дружеството, а вие дивеете. 50 000 000 заем за инвестиции не е кой знае колко много за дружество, дето печели по 20-тина 000 000 годишно, а печалбите ще растат с овладяването на новите бази. Не че имам против цените да спаднат с още 20-30 кинта, ама няма да стане, колкото и да виете.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            35-45 лева е добра цена за Албена
            на нея дружеството няма да е надценено или подценено
            ще е в парите си
            ако започнат големи инвестиции задълженията н адружеството ще станат доста над поносимото
            или ако те не нарастнат ще се използват чужди пари,а хотелите ще се отдадат за ползване без заплащане до избиване на чуждите инвестиции
            цената ще остане без промяна най-вероятно

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              И аз чакам разпродажбите на Албена, за да се включа ;-)

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Ще имаш възможност скоро приятел да си напазаруваш евтинко. Те празноглавците като Императора дето вярват на изкуфелите приказки на затъналите в дългове "управленци" на "най-доброто черноморско дружество" скоро ще почнат да продават обезумели от спада в цените. Споко ще се включим тънко, тънко. А другата седмица когато е и общото събрание на AIH ще чуеш много ама много"добри" новинки. Само имайте търпение до другата.

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  На 30 лева за акцийка се включвам в Халбена АД.

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Лошото е че и да иска неможе точно на 8лв.

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Аре, шитни ги по осмак на някое подставено лице - глей кво ще става после... :-)))))))
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Аз имам точно 8 акции на BTC. Хммм, утре ще смажа пазара!!!

                        ))

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Станало е това, че в края на сесията някакъв малоумник продал на смешна цена няколко акциики. Средната цена за деня е 72 кинта и нещо - вижте Инвестор бг.
                          Ми то утре някой избягал от лудницата може да продаде 15 акции на БТК по 8 кинта напримерно - и кво като?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Благодаря за съвета.Ще се възползвам от него.Може би си прав, че повечето агенции дори и не подозират за съществуването на този остров.Поне аз никъде не съм срещал такава дестинация по сайтовете на агенциите.

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Пиши им мейл и се уговори лично - ако е за малко дни не искат пари за резервация.
                              Резервирай само няколко дни, защото там на място ще намериш още по-добри предложения в несезон. В сезон по-добре е всичко да ясно още сега, но все пак там е осеяно със студия. В никакъв случай не разчитай на агенции - това, което можеш сам да си организираш е в пъти по-добро от това, което те ще ти организират, да не говорим, че повечето не подозират, че Адриатика съществува.

                              Ферибота от Килини е 30 евро за ван, за кола е по-евтино доста. На човек е 5 евро.

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Да видях, че е за студио.И курорта ми се струва съвсем приличен.Знаеш ли някоя агенция която да организира екскурзии до там?

                                Коментар

                                Working...
                                X