IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Imperatore izviniavai che se namesvam, no mislia che si pravish losha usluga s postoiannoto iztakvane na kachestvata na Albena, drugestvoto si e dobro i vseki koito e naisno go vigda, niama nugda da se povtaria postoiano, taka samo karash horata da ti otgovariat na contra

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Поредният "тарикат", дато не вижда по-далеч от цифката си. Поне има някакъв дивидент, щото инвестиралите в Кремиковци няма да видят такъв докато са живи. А печалба има и ще расте, всеки който не е идиот е наясно с това.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        То пък един дивидент - 40 ст. срещу 66лв. да си купиш акция- смехурия! То печалба почти нема - вие дивидент търсите! А нема и да има!

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Обикновено ги снасят чрез Пощенска бамка (там служителките са отвратителни), но за предните години не знам. Все пак трябва да се свържеш с Дружеството, върти по телефоните, докато успееш. Там поне са любезни.
          Що не си ги прибирал навреме?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • ALB OS ?

            колеги, прибирал ли е някой скоро дивидент от Албена (за няколко години назад)? откъде ? има ли банков офис в софия които да обслужва това ? имам едни телефони 05722/ 62954 и 62090 -> на к.к. Албена Централно Управление но постоянно са заети

            простете че карам по лесния начин и питам тука
            "the trend is your friend until the end..."

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              При тоя пазар за последният месец? Говоря за днес. Кои пушливци, ти в час ли си въобще - АЛБЕНА НЕ Е НИТО ТЕЦ, НИТО МЕТАЛУРГИЧЕН ЗАВОД !!!
              Чакайте да излязат отчетите и ще видите. Мечо, Ако акцията стане 50 кинта, ще се стигне до абсурдната ситуация дружеството да е по-евтино от земята на която е построено.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                КВИ СТИНКИ БЕ? ЗА ЕДИМ МЕСЕЦ - ОТ 74 НА 66 ЛВ. И ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ЧАКАШ ТИЯ ПУШЛИВЦИ. ПРИ ТОЯ ПАЗАР СКОРО НЯМА ДА МРЪДНАТ.

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  Да, да - ама НЕ ! Тази акция си отива към 50лв. където и е мястото! И само много голям ръст на цялата борса може да повиши цената! Засега има много по-добри и подценени дружества на доста по-ниски цени!

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    С некви стинки. Ама идиотите дато продават сега, с кървави сълзи ще реват след време.
                    Да.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Е й? Цената пада, пада, пада ......))))

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Базата на Албена почти 100% пълна е, 15 000 туристи, вижте новината в Инвесторът.
                        АРЕ ПАК ПЛЮЙТЕ АЛБЕНА, ПЛЮЙТЕ Я, НЕГОДНИЦИ НА НЕГОДНИЦИТЕ, ЗЛОБАРСКИ ТАКИВА !!!!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          ZDRAVEITE IMPERIATRITSO,
                          preklaniam se pred Vashata osoba, no shte triabva da vi razocharovam, rabotia kato iuristkonsult na Banka, a v Albena sam sadruvnik varhu chast ot kontsesiata, kadeto imame s moite sadruznitsi i restorantche.
                          Vsashtnost Albena ia poznavam izkliuchitelno dobre zashtoto sam izrastnal tam/imam vila/. Albena vsashtnost ima naistina izkliuchitelen potentsial, moze da se postigne mnogo, no niakaksi tova rakovodstvo niama dostatachnoto zelanie. Vapreki tova se razviva dobre, makar i s ne tolkova zelanite ot men rezultati, kato znam resursa. Sega prikliuchiha konnite saztezania, izkliuchitelno dobri kone imashe na tozi turnir. Mislia, che triabvashe da doidesh i da se naslazdavash na gledkata, vse pak tozi sport e za aristokrati kato teb. Nali ......

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Момчета и момичета стига вече сте се заблуждавали с Албена и AIH.
                            Чета с интерес изказванията на Morski и това което пише ми навява, че работи в комплекса и добре познава действителността. Много ме учудва наивността на някой от форума, които така здраво са се вкопчили в Албена и сателитните и дружества, че не виждат по -далече от носовете си. Само вижте данните от общото събрание на Албена и холдинга и ще разберете за какво става въпрос. Четете по внимателно решенията и най-вече между редовете.
                            Нали Морски .............?

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Говорим си за почивка на Албена, к'ви резерви, к'ви акции. По време на отпуска не търгувам.
                              Щом няма и такса....

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Защо пишете глупости - вижте първо какви са резервите на АИХ и дали могат да се разпределят. За пояснение това е преоценъчен резерв, точно от акциите в Албена и не може да се разпределя

                                Коментар

                                Working...
                                X