IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля си, че ако се изчака ще може да се вземе още по-евтино от АЛБ

    Коментар


    • И тук мечките удрят яко.

      Коментар


      • Точно до моментът, Капутов, в който на играчите на БФБ им дойде мозъкът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Тая мома Албена много я държи мензиса.Не спуска тоя червен байряк!До кога бе?!

          Коментар


          • Тука няма разминаване между баланса и борсата и депозитара, но въобще не е ясно откъде се появяват в баланса???

            Коментар


            • И това счетоводство си е обълкало баланса като това на БТК, що не погледнете и там какво пише в основен капитал и какво е регистрирано на борсата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bill-bg
                В баланса на ALB има 83 287 хил.лв "Невнесен капитал"? Някой може ли да каже какво е това???
                Импи, защо не си си внесъл капитала, да не би да чакаш да го
                заработиш на борсата?

                Коментар


                • В баланса на ALB има 83 287 хил.лв "Невнесен капитал"? Някой може ли да каже какво е това???

                  Коментар


                  • И този балон се спаружи.

                    Коментар


                    • Батюв, тия няма и 3% са бати люшкането. Досега имаше само един наистина сериозен спад, който беше с единствена причина овчедушието и заешкото мислене на някои т.нар. "инвеститори" и обхвана целият пазар.
                      Поздравявам те за 50-кратният ръст - моят не съм го смятал но тоже е в рамките на десетки пъти.
                      Само че какво да се прави - такова ми е мисленето - не връткам спекулки с акции на избушеняци, а купувам само и единствено качество. И съм дългосрочен инвеститор, а не спекулант. Разлика във стилът.
                      Да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от noko6
                        що не кажете кой рапродаде,ами се джафкате като помияри!
                        Албена излезе начело по оборот измежду 12-те дружества, включени в SOFIX, след като днес се прехвърлиха 1 033 акции на нива между 86.75 и 89.99 лв за бр. Клиент на Евро-финанс разпродаде общо 673 от тях, което върна цената назад с 2.79% до средно ниво от 87.83 лв

                        Така добре ли е?

                        Коментар


                        • що не кажете кой рапродаде,ами се джафкате като помияри!

                          Коментар


                          • импе, много е глупаво да се влюбваш в една акция и да я стискаш до живот. Знаеш ли колко пъти Албена може да се люшка между 60 и 90 лв. а ти вместо да използваш движенията дърдориш във форума.
                            ще ти дам един малък пример: за 4 г. Албена е качила цената си 15 пъти (вкл. дивидента), а при активното управление на портфейла ми, той е нарастнал 50 пъти!

                            Коментар


                            • Не знам, но при споменаването на Химко изпадаш в ярост. Според мене (ако наистина нямаш) не си купувай въобще, рискът не си струва.
                              А при Албена, такова нищожно колебание е нормално и катастрофичните ти коментари са неуместни.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импе и аз търгувам тази акция и затова я наблюдавам. И спри с това изказване за Химко защото там нямам акции. Когато си купя ще ти кажа първо на теб. Днес щях да си напазаря ама се отказах.

                                Коментар

                                Working...
                                X