IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се втрисай - то миналата година имаше много по-абсурдни цени от родът на Химко - 3 кинта. Това е дългосрочно една от най-сигурните акции - няма начин да не расте.

    Алигаторов - защо докачлив? Ако ти примерно имаш ХЕС, белег на здрав разум ли ще бъде да ги избягаш на 64 кинта?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Дано си прав, че като гледам нивата от миналата година по това време и сега се втрисам...
      tya

      Коментар


      • Докачлив си станал гледам.........да

        Коментар


        • Оферти купува - 76.01, продава 78...
          Май някой се опита да сорине курсът на Албена, ама само се показа идиот... Акцията веднага си върна обичайните за средата на зимата нива.

          Тя - холдингите често ги бива за спекулка, но нищо повече.

          Да.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Такива докачих в зората на акционерското си поприще и си ги държах, увеличавах , купувах, продавах и така...
            tya

            Коментар


            • Ми що купуваш холдинги?
              Чувам, холдингът изкарал добър отчет...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе, не съм уточнявала цена, все пак, недей да предизвикваш завист сред колегите, само казах, че намазах и се притесних...

                Но гледаш ли, че холдингът заби, а аз имам много повече там...

                Въобще Албена ми беше любима и на мен, както като позиция, така и като място за почивка, но напоследък започва да ме притеснява нещо, какво ще кажеш?
                tya

                Коментар


                • Е-е-е, Албена на 68 кинта си е жив подарък, да. :-)
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Импе, животът рядко ти поднася незаслужени подаръци, обикновено зад тях стои дърво, та затова...
                    tya

                    Коментар


                    • И се притеснила... радвай... :-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • От тях и аз намазах, без да искам...

                        Чак се притесних тази сутрин като ми се изпълни поръчката защо така изведнъж!?....
                        tya

                        Коментар


                        • Кой полуидиот продава без пари? Пощальоните ли? :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • SUBZERO ме е изпреварил. Пак наши и ваши. Мисля,че няма случайни купувачи на 68 .

                            Коментар


                            • Те редовно си боцкат клиентите на ALB и ALBHL.
                              Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

                              Коментар


                              • Всъщност, май не са разтоварвали. Повечето сделки са на цени над 74 лева. Около 200 бройки на случайни купувачи на 68 и нещо. Голямата сделка накрая е крос.
                                Май са "боцнали" някой клиент.

                                Коментар

                                Working...
                                X